Jesteś zainteresowany naszymi kosmetykami hotelowymi, ale nie chcesz ich zamawiać „w ciemno”, nie sprawdzając zapachu?Nie współpracowałeś z nami wcześniej, a słyszałeś o kosmetykach marki ADA Cosmetics dużo dobrego?Z przyjemnością wyślemy do Ciebie pakiet próbek, który pozwoli na zapoznanie się z naszymi produktami.Jak otrzymać darmową paczkę z próbkami?  1. W wiadomości wpisz dane prowadzonego przez Ciebie obiektu noclegowego. Dane powinny zawierać nazwę obiektu, adres oraz NIP prowadzonej działalności.

  2. Napisz kilka słów o ilości pokoi, standardzie obiektu oraz wystroju łazienek by obsługa naszego sklepu internetowego mogła dobrać najlepsze rozwiązanie.

  3. Podaj adres do wysyłki pakietu próbek i dane do kontaktu (e-mail, telefon).

  4. Odbierz swoją paczkę i przekonaj się, że nasze kosmetyki są wyjątkowe.Jakie są zasady?  1. Oferta pakietu darmowych próbek obowiązuje tylko nowych klientów, którzy posiadają zarejestrowaną działalność gospodarczą obejmującą prowadzenie hoteli i podobnych obiektów zakwaterowania.

  2. Pakiet darmowych próbek można otrzymać tylko jeden raz.

  3. Pakiety wysyłane są po wcześniejszej weryfikacji obiektu przez obsługę sklepu.

  4. Paczki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

  5. Po upływie około tygodnia od odebrania przez Ciebie paczki obsługa naszego sklepu skontaktuje się telefonicznie lub mailowo, by zapytać o wrażenia i opinię.Pakiety próbek są dobierane indywidualnie przez obsługę sklepu i mogą zawierać tylko niektóre produkty. Liczba wysyłanych próbek jest zależna od aktualnie posiadanych stanów magazynowych. Darmowy pakiet próbek nie zobowiązuje do dokonywania zakupów w naszym sklepie, jest tylko zachętą do zapoznania się z ofertą i podjęcia ewentualnej współpracy.Skontaktuj się z nami przez FORMULARZ KONTAKTOWY, telefonicznie (+48 690 000 581) lub mailowo (sklep@adacosmetics.pl) podając wymagane informacje.