O nas

Sklep internetowy ADA Cosmetics jest serwisem poświęconym produktom dla branży hotelarskiej, których producentem jest ADA Cosmetics International GmbH.

Właścicielem sklepu jest firma Chemitech Sp. z o.o. działająca na polskim rynku od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, iż ciężka praca procentuje, a pełna satysfakcja klientów korzystających z naszych usług musi być stawiana na pierwszym miejscu. Z dumą możemy powiedzieć, że setki naszych wieloletnich odbiorców w całym kraju potwierdza swoje zadowolenie ze współpracy. Liczba obiektów noclegowych korzystających z naszych usług systematycznie się powiększa, dowodząc najwyższej jakości oferowanych przez nas usług i zaangażowaniu w dostarczaniu produktów najwyższej jakości.

Oferta sklepu adacosmetics.pl skierowana jest do hoteli, hosteli, apartamentów, kwater prywatnych, restauracji, jak również klienta detalicznego. Dzięki wieloletniej systematycznej pracy zebraliśmy doświadczenie, które pozwala nam na profesjonalną obsługę tak zróżnicowanej grupy Klientów. Nasi pracownicy służą swoim doświadczeniem, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego obiektu noclegowego i proponując rozwiązania o najwyższych standardach użytkowych.

Wieloletnia, bliska współpraca z firmą ADA Cosmetics International pozwala nam na oferowanie Państwu pełnej gamy produktów niemających odpowiedników na krajowym rynku, dzięki czemu zaspokajamy zróżnicowane gusta i spełniamy oczekiwania Klientów.

Firma Chemitech Sp. z o.o. specjalizuje się w dystrybucji artykułów chemicznych i systemów higienicznych posiadających najwyższe parametry użytkowe i sprawdzoną markę. Zapewnia to naszym odbiorcom bardzo dobre warunki zakupu, szkoleń i serwisu. Najważniejszym elementem naszej firmy są doświadczeni oraz profesjonalni doradcy klienta służący swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki regularnym szkoleniom z wiedzy praktycznej oraz osobistemu zaangażowaniu doradcy, jak i handlowcy firmy Chemitech są wysoko oceniani przez naszych partnerów handlowych. Obecnie posiadamy uruchomione i w pełni funkcjonalne duże powierzchnie magazynowe oraz własną logistykę i marketing w Krakowie, Warszawie oraz Wrocławiu.

NASZE ODDZIAŁY

CHEMITECH Sp. z o.o. Oddział KRAKÓW
ul. Cechowa 51, 30-614 Kraków

CHEMITECH Sp. z o.o. Oddział WARSZAWA
ul. Skorupki 62c, 05-091 Ząbki

CHEMITECH Sp. z o.o. Oddział WROCŁAW
ul. Krakowska 141-155, 50-428 Wrocław