Zestaw do golenia (kartonik) CHOPARD (100 szt)
search

Zestaw do golenia (kartonik) CHOPARD (100 szt)

Zestaw do golenia dla mężczyzn z linii kosmetyków Chopard Take Time for Happiness.

1 834,83 zł Brutto

(18,35 zł sztuka)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1492
Kup teraz
shopping_basket Produkt sprzedawany jest wyłącznie po wcześniejszej weryfikacji standardu hotelu.

Zestaw do golenia dla mężczyzn z linii kosmetyków Chopard Take Time for Happiness.

Akcesoria z serii Chopard Take Time for Happiness charakteryzują się klasycznym designem i pięknymi opakowaniami. Kolekcja została stworzona tak, by wprowadzić klientów hotelowych w dobry nastrój, rozpieszczać, zachwycać i odświeżać.

Chopard - tradycja doskonałości.
Producent luksusowych zegarków i biżuterii tworzący małe dzieła sztuki na prośbę i we współpracy z ADA International stworzył wyjątkową linię kosmetyków i akcesoriów charakteryzujących się bardzo dobrym składem produktów, klasycznym designem akcesoriów, a wszystko to połączone zostało z wyjątkowej urody opakowaniami.

Narodziny firmy Chopard miały miejsce w 1860 roku w Sonvilier w Szwajcarii, kiedy Louis-Ulysse Chopard założył swój warsztat, gdzie stawiał przede wszystkim na precyzję i niezawodność. Jego zegarki szybko zyskały solidną reputację i znalazły klientów w całej Europie. 100 lat później Chopard doświadczył spektakularnego rozwoju stając się jedną z wiodących marek w branży zegarków, biżuterii, akcesoriów i perfum sklasyfikowanych jako towary luksusowe. Marka jest znana ze swojej kreatywności, najnowocześniejszych technologii i doskonałości swoich rzemieślników.


Będziemy się ogromnie cieszyć, jeśli wykorzystają Państwo produkty marki ADA COSMETICS w swoich firmach i będą Państwo rozpieszczać swoich gości chwilami pielęgnacji wysokiej jakości.

ADA COSMETICS - najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki hotelowe

Firma ADA International odznacza się przede wszystkim kreatywnością i różnorodnością w tworzeniu kosmetyków. Za pośrednictwem bogatej oferty produktowej firma chce zaoferować swoim klientom możliwość podkreślenia unikalnego i jednocześnie nowoczesnego charakteru ich hoteli i apartamentów. ADA COSMETICS to serie kosmetyków, które zaspokoją potrzeby pielęgnacyjne nawet najbardziej wymagających klientów hoteli.

CHH015ACSHV

Karta danych

Kod produktu
HKRS015-100380
Ilość w kartonie
100 szt.
Jednostka sprzedaży
karton

Zestaw do golenia (kartonik) CHOPARD (100 szt)

1 834,83 zł

Może ci się spodobać również