Maszynka do golenia (kartonik) Think, Act & Live Responsible (100 szt)
search

Maszynka do golenia (kartonik) Think, Act & Live Responsible (100 szt)

Ekologiczna maszynka do golenia zapakowana w estetyczny kartonik.

342,19 zł Brutto

(3,42 zł sztukę)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 278

Maszynka do golenia z serii akcesoriów Think, Act & Live Responsible.

Maszynka do golenia wykonana z biodegradowalnego tworzywa opartego na skrobi kukurydzianej, zapakowana w estetyczny kartonik wykonany z papieru kamiennego. Maszynki do golenia polecane są jako dodatkowe wyposażenie pokoi w hotelach i pensjonatach, które dbają o wysoki standard usługi.

Think, Act & Live Responsible to seria ekologicznej galanterii hotelowej do której wytworzenia zostały użyte materiały w 100% nadające się do recyklingu takie jak drewno i włókna bambusowe, bio-bawełna, biodegradowalne polimery pochodzące ze skrobi kukurydzianej oraz papier kamienny. W linii akcesoriów hotelowych zredukowane zostały opakowania zewnętrze i całkowicie zrezygnowano z wewnętrznych opakowań plastikowych. Wszystkie nadruki na opakowaniach zostały wykonane tuszem sojowym.

Będziemy się ogromnie cieszyć, jeśli wykorzystają Państwo produkty marki ADA COSMETICS w swoich firmach i będą Państwo rozpieszczać swoich gości chwilami pielęgnacji wysokiej jakości.

ADA COSMETICS - najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki hotelowe

Firma ADA International odznacza się przede wszystkim kreatywnością i różnorodnością w tworzeniu kosmetyków, uchwytów dozujących i akcesoriów. Za pośrednictwem bogatej oferty produktowej firma chce zaoferować swoim klientom możliwość podkreślenia unikalnego i jednocześnie nowoczesnego charakteru ich hoteli i apartamentów. ADA COSMETICS to serie kosmetyków, systemów dozujących i akcesoriów, które zaspokoją potrzeby pielęgnacyjne nawet najbardziej wymagających klientów hoteli.

TAR001RSRAZ

Karta danych

Kod produktu
RSRA001-101650
Ilość w kartonie
100 szt.
Jednostka sprzedaży
karton

Maszynka do golenia (kartonik) Think, Act & Live Responsible (100 szt)

342,19 zł

Może ci się spodobać również