Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 1 277,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Esteban

Aktywne filtry

Esteban - luksusowe, wegańskie kosmetyki hotelowe - ADACosmetics.pl

Historia marki Esteban

Esteban Paris to marka stworzona przez podróżnika i entuzjastę lotnictwa Jean-Max Estébana. Firma powstała ponad 40 lat temu i zasłynęła kolekcją Teck & Tonka, która powstała po jednej z podróży do Afryki. Kolekcja ta zainspirowana była afrykańską sztuką oraz aromatami przypraw. Aktualnie marka Esteban w swoim portfolio posiada szeroką gamę akcesoriów wyposażenia wnętrz, które wyróżniają się oryginalnymi zapachami opartymi na chronionych formułach. Dodatkowo ponad 99% produktów zapachowych marki Estéban powstaje w warsztatach firmy na południu Francji. Firma promuje również bardziej zaangażowane podejście do perfumerii, oferując produkty nadające się do wielokrotnego napełniania i recyklingu.

Kosmetyki marki Esteban

Luksusowa, wegańska linia kosmetyków Esteban Paris certyfikowana przez Nordic Swan Ecolabel charakteryzuje się przemyślanymi, specjalnie dobranymi, naturalnymi składami oraz pięknym designem opakowań. Kosmetyki z linii Esteban zawierają w swoim składzie wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego, biodegradowalne środki powierzchniowo czynne, a ilość konserwantów została ograniczona do niezbędnego minimum. W kolekcji znaleźć można pełną ofertę wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów i ciała takich jak żel do mycia ciała, szampon do włosów, balsam do ciała oraz mydło do dłoni, które delikatnie oraz skutecznie oczyszczają skórę i włosy poprawiając ich nawilżenie. Wszystkie kosmetyki w serii posiadają delikatną, świeżą, kwiatową kompozycję zapachową, która doskonale oddaje wyrafinowanie marki Esteban Paris.

Systemy dozowania kosmetyków hotelowych

Kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała z serii Esteban można zakupić zarówno jako miniaturowe opakowanie o pojemności 30 ml, a także jako wkłady do systemów Smart Care System oraz SHAPE Dispenser System. Opakowania o pojemności około 300 ml to ekologiczny i ekonomiczny wybór — produkt zużywany jest do samego końca, dzięki czemu ogranicza się wyrzucanie ledwo napoczętych buteleczek. Jest to oszczędność zarówno dla budżetu hotelu, jak i sposób na zmniejszenie produkcji odpadów plastikowych. W portfolio serii znalazły się również dozowniki z pompką, których opakowania zewnętrze zostały w całości wyprodukowane z recyklingowanego plastiku (PCR).
Dozownik z butelką z kosmetykiem zawiesza się na dedykowanym, minimalistycznym uchwycie, który mocuje się do ściany. Wymiana zużytego opakowania jest niezwykle intuicyjna, a wszystkie elementy łatwo wyczyścić i zdezynfekować. Dodatkowo system wyposażony jest w zabezpieczenie przeciw kradzieży.