Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Absolute Nordic Skincare

Aktywne filtry

Absolute Nordic Skincare

Ekologiczne kosmetyki hotelowe Absolute Nordic Skincare

Absolute Nordic Skincare to linia kosmetyków hotelowych, której przyświeca hasło "less is more", czyli “mniej znaczy więcej". Cała kolekcja powstała w duchu skandynawskiego designu — łączy w sobie opakowania o minimalistycznym wyglądzie oraz ekologiczne formuły kosmetyków, które mają znikomy wpływ na środowisko naturalne. To sprawia, że wpisujący się w trend minimalizmu wygląd butelek idealnie wkomponuje się w styl większość hotelowych łazienek.

Kojący ekstrakt z bawełny w kosmetykach

Wszystkie kosmetyki z linii Absolute Nordic Skincare zostały oparte na ekstrakcie z bawełny nordyckiej. Zawarty ekstrakt widocznie nawilża i odżywia skórę oraz włosy, a także ma działanie wygładzające i zmiękczające. Ponadto bawełna nordycka poprawia naturalne funkcje ochronne skóry oraz wykazuje działanie kojące.

Kosmetyki z linii Absolute Nordic Skincare posiadają delikatny, świeży, kwiatowy zapach, który został połączony z drzewną nutą. Przyjemny skład produktów oraz ich subtelny aromat sprawiają, że pielęgnacja kosmetykami z kolekcji Absolute Nordic Skincare jest wyjątkowo relaksująca i odprężająca.

Certyfikowane kosmetyki w ekologicznych opakowaniach

Wszystkie kosmetyki z linii Absolute Nordic Skincare otrzymały certyfikat Nordic SWAN Ecolabel, który potwierdza, że opakowania w 100% nadają się do recyklingu, a same formuły produktów są w ponad 97% biodegradowalne. Zawarte w kosmetykach wolnobiodegradowalne składniki zostały zredukowane do absolutnego minimum, a dodatkowo produkty nie zawierają sztucznych barwników.

Na kolekcję składają się kosmetyki w buteleczkach o pojemności 30 ml, a także jako wkłady do systemu Smart Care System (300 ml) i dozowniki z pompką o pojemności 500 ml. Ponadto dostępne jest mydełko do rąk o wadze 15 gram.

Bardzo popularny jest system dozowania kosmetyków Smart Care System, na który składa się wymienny wkład oraz elegancki, minimalistyczny uchwyt. Dedykowane uchwyty dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych i można je zamocować do ściany zarówno za pomocą wkrętów, jak i bardzo wytrzymałej taśmy mocującej. Cały system to higieniczne rozwiązanie, które jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości oraz intuicyjne w obsłudze i wymianie wkładów. Dodatkowo posiada system zabezpieczający przed kradzieżą.

System refill — uzupełnianie pustych opakowań

Ekologiczną i bardziej ekonomiczną opcją w ofercie ADA Cosmetics są butelki z pompką (500 ml) z możliwością wielokrotnego uzupełniania z opakowań trzylitrowych. Większe opakowania to mniejsza produkcja odpadów oraz większa oszczędność dla budżetu hotelu.