Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 27,00 zł - 675,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Absolute Nordic Skincare

Aktywne filtry

Absolute Nordic Skincare - ADACosmetics.pl

Ekologiczne kosmetyki hotelowe Absolute Nordic Skincare

Absolute Nordic Skincare to linia kosmetyków hotelowych, której przyświeca hasło "less is more", czyli “mniej znaczy więcej". Cała kolekcja powstała w duchu skandynawskiego designu — łączy w sobie opakowania o minimalistycznym wyglądzie oraz ekologiczne formuły kosmetyków, które mają znikomy wpływ na środowisko naturalne. To sprawia, że wpisujący się w trend minimalizmu wygląd butelek idealnie wkomponuje się w styl większość hotelowych łazienek.

Kojący ekstrakt z bawełny w kosmetykach

Wszystkie kosmetyki z linii Absolute Nordic Skincare zostały oparte na ekstrakcie z bawełny nordyckiej. Zawarty ekstrakt widocznie nawilża i odżywia skórę oraz włosy, a także ma działanie wygładzające i zmiękczające. Ponadto bawełna nordycka poprawia naturalne funkcje ochronne skóry oraz wykazuje działanie kojące.

Kosmetyki z linii Absolute Nordic Skincare posiadają delikatny, świeży, kwiatowy zapach, który został połączony z drzewną nutą. Przyjemny skład produktów oraz ich subtelny aromat sprawiają, że pielęgnacja kosmetykami z kolekcji Absolute Nordic Skincare jest wyjątkowo relaksująca i odprężająca.

Certyfikowane kosmetyki w ekologicznych opakowaniach

Wszystkie kosmetyki z linii Absolute Nordic Skincare otrzymały certyfikat Nordic SWAN Ecolabel, który potwierdza, że opakowania w 100% nadają się do recyklingu, a same formuły produktów są w ponad 97% biodegradowalne. Zawarte w kosmetykach wolnobiodegradowalne składniki zostały zredukowane do absolutnego minimum, a dodatkowo produkty nie zawierają sztucznych barwników.

Na kolekcję składają się kosmetyki w buteleczkach o pojemności 30 ml, a także jako wkłady do systemu Smart Care System (300 ml) i dozowniki z pompką o pojemności 500 ml. Ponadto dostępne jest mydełko do rąk o wadze 15 gram.

Bardzo popularny jest system dozowania kosmetyków Smart Care System, na który składa się wymienny wkład oraz elegancki, minimalistyczny uchwyt. Dedykowane uchwyty dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych i można je zamocować do ściany zarówno za pomocą wkrętów, jak i bardzo wytrzymałej taśmy mocującej. Cały system to higieniczne rozwiązanie, które jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości oraz intuicyjne w obsłudze i wymianie wkładów. Dodatkowo posiada system zabezpieczający przed kradzieżą.

System refill — uzupełnianie pustych opakowań

Ekologiczną i bardziej ekonomiczną opcją w ofercie ADA Cosmetics są butelki z pompką (500 ml) z możliwością wielokrotnego uzupełniania z opakowań trzylitrowych. Większe opakowania to mniejsza produkcja odpadów oraz większa oszczędność dla budżetu hotelu.