Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 26,00 zł - 647,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

The Perfumer’s Garden

Aktywne filtry

The Perfumer’s Garden - kosmetyki - ADACosmetics.pl

The Perfumer’s Garden — uwodzicielski zapach i doskonała pielęgnacja

The Perfumer's Garden to linia kosmetyków hotelowych o wyjątkowej kompozycji zapachowej. Kolekcja powstała w kooperacji z francuską firmą Robertet, która od ponad 170 lat specjalizuje się w produkcji najlepszej jakości ingrediencji naturalnych, a także pozyskiwaniem z nich coraz szerzej stosowanych w perfumerii izolatów. Zapach w serii kosmetyków The Perfumer's Garden został stworzony przez doświadczony zespół perfumiarzy, którzy chcieli oddać w ręce Gości hotelowych produkt o wyrafinowanym, eleganckim, a zarazem nowoczesnym aromacie. Zapach produktów z tej linii dzięki nucie zielonej herbaty, akcentom ziołowym oraz olejkowi imbirowemu harmonizuje się z ciepłymi aromatami drzewa sandałowego, gałki muszkatołowej i piżma. W efekcie powstał zapach, który kojarzy się z długim spacerem w promieniach słońca, które przebija się przez korony drzew.

W linii Perfumer's Garden tak samo ważny, jak zapach jest również skład kosmetyków oraz opakowanie produktów. Formuły kosmetyków posiadają składniki nawilżające oraz odżywcze i zostały umieszczone w eleganckich opakowaniach, które podkreślają wysoki standard hotelu. Linia kosmetyków hotelowych The Perfumer's Garden składa się z mydełka do rąk, żelu pod prysznic, mydła w płynie, szamponu, balsamu i odżywki do włosów.

Eleganckie i ekonomiczne opakowania kosmetyków hotelowych

Kolekcja kosmetyków hotelowych The Perfumer's Garden została zamknięta w opakowaniach, które pasują do każdej eleganckiej łazienki. Spójna paleta kolorystyczna i stylowe grafiki nadają im wyjątkowego charakteru. Wszystkie opakowania z linii The Perfumer's Garden zostały wykonane z materiałów nadających się do recyklingu. Dodatkowo stylowe flakoniki o pojemności 30 ml posiadają wieczko z wytłoczoną nazwą linii.

Mając na uwadze dobro środowiska naturalnego, ADA Cosmetics od wielu lat rozwija ekologiczne rozwiązania, takie jak systemy dozowania. Kosmetyki z linii The Perfumer's Garden dostępne są także w formie wkłady do systemów dozowania Smart Care System, SHAPE Dispenser System oraz press+wash. System dozowania składają się z uchwytu mocowanego na dwa sposoby do ściany oraz wymiennego wkładu z kosmetykami. Produkt jest zużywany do końca, co niweluje problem wyrzucania ledwo napoczętych opakowań kosmetyków. Jedno opakowanie o pojemności 300 ml może być używane przez około trzy tygodnie przy pełnym obłożeniu pokoju hotelowego. Ponadto systemy dozowania posiadają zabezpieczenie przed kradzieżą.