Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 297,00 zł - 1 585,00 zł

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Igielniki

Aktywne filtry

Igielniki hotelowe - ADACosmetics.pl

Wyższy standard Twoich usług

Igielniki hotelowe to obowiązkowe akcesorium w hotelach dbających o najwyższą jakość serwowanych usług. W standardowym kartonowym pudełeczku sygnowanym odpowiednią linią znajduje się agrafka, guzik, nić oraz igła.

Wymogi kategoryzacyjne dla hoteli a igielniki hotelowe

Zgodnie z przepisami, igielniki hotelowe to obowiązkowe wyposażenie w hotelach trzygwiazdkowych, czterogwiazdkowych i pięciogwiazdkowych. Hotel pięciogwiazdkowy musi posiadać jeden igielnik w każdym swoim pokoju. Z kolei hotele dwugwiazdkowe, trzygwiazdkowe i czterogwiazdkowe muszą udostępnić igielnik na prośbę gości. Zamiast igielnika, hotele dwugwiazdkowe i trzygwiazdkowe mogą zaoferować usługę szycia.

Punkty za posiadanie igielnika hotelowego

Każdy hotel jest punktowany za odpowiednie spełnienie hotelowych standardów. Za obecność igielnika hotel otrzymuje 2 punkty. Jeśli igielnik jest doręczany na prośbę klienta, hotel otrzymuje 1 punkt.

Igielnik hotelowy – detale, które robią różnicę

Igielniki hotelowe są niewielkim, ale znaczącym elementem wyposażenia, który może wpłynąć na komfort i satysfakcję gości. To małe, ale praktyczne akcesorium, które może okazać się niezwykle pomocne w nagłych sytuacjach, podnosząc jednocześnie prestiż i standard świadczonych usług.

Igielniki – niezbędne akcesoria w każdym hotelu

Igielniki, dostępne w ofercie ADA Cosmetics, to gwarancja jakości i elegancji. Wybierając nasze produkty, zapewniasz swoim gościom komfort i wygodę, a także spełniasz wymogi kategoryzacyjne, które mogą podnieść ocenę Twojego obiektu.