Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 301,00 zł - 758,00 zł

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Zestawy higieniczne

Aktywne filtry

Hotelowe zestawy higieniczne - ADACosmetics.pl

Zestawy higieniczne

Nieskazitelnie czysta łazienka to podstawa, której oczekuje każdy gość przyjeżdżający do hotelu. Duży plusem, który wpłynie na pozytywny odbiór obiektu, będą również pewne udogodnienia w postaci kosmetyków czy galanterii hotelowej. Obecnie standardem jest pozostawienie w łazience zestawu kosmetyków. Mogą to być zarówno produkty w miniaturowych opakowaniach, jak i kosmetyki w systemach dozowania. Oprócz kosmetyków bardzo dobrze odbierane jest pozostawienie do dyspozycji gości Galanterii hotelowej. Jednymi z bardziej popularnych akcesoriów hotelowych są zestawy higieniczne zawierające płatki i patyczki kosmetyczne.

Hotelowy zestaw higieniczno-kosmetyczny

Zestawy higieniczne marki ADA Cosmetics zawierają płatki oraz patyczki kosmetyczne. Każdy zestaw higieniczny został zapakowany w folię zabezpieczającą oraz kartonik, dzięki czemu są one chronione przed zamoczeniem i pobudzeniem. Hotelowe zestawy higieniczne sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych zawierających od 200 do 250 pojedynczych kartoników.
Bawełniane płatki kosmetyczne zawarte w zestawach higienicznych przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Sprawdzą się w zmywaniu makijażu, maseczki czy peelingu. Dzięki ich delikatnej strukturze zapewniają komfortowe i jednocześnie skuteczne oczyszczanie skóry. W pakiecie zestawu higienicznego znajdują się również patyczki kosmetyczne, które przeznaczone są do oczyszczania małżowiny usznej i jej zagłębień.
Hotelowe zestawy higieniczne marki ADA Cosmetics dostępne są jako uzupełnienie całych serii kolekcji standarowych takich jak Naturals, Hydro Basics czy Pure Herbs, a także linii luksusowych takich jak Chopard, Asprey czy Elemis. Ponadto w ofercie sklepu ADA Cosmetics znajdują się osobne linie galanterii hotelowej takie jak Cocooning, White&Black oraz Green. Uzupełnieniem bogatego portfolio jest linia Think, Act & Live Responsible, w której znajdziemy waciki wykonane z bio-bawełny oraz bambusowe patyczki do uszu. Całość została zapakowana w estetyczny kartonik wykonany z papieru kamiennego.

Akcesoria hotelowe

W zależności od ilości posiadanych gwiazdek hotele są zobowiązane do udostępnienia swoim gościom odpowiednich akcesoriów hotelowych. Niektóre z nich powinny znaleźć się w każdej hotelowej łazience, a inne — powinny być dostępne na prośbę gości w recepcji hotelu. Akcesoria hotelowe to nie tylko wymóg, do którego hotele muszą się dostosować, lecz także możliwość, aby ugościć swoich klientów na wysokim poziomie, a nawet ich pozytywnie zaskoczyć.
Często się zdarza, że podczas pakowania zapominamy zabrać pewnych przedmiotów, które są niezbędne, jak szczoteczka i pasta do zębów czy waciki kosmetyczne i patyczki do uszu. Częste jest także zagubienie bagażu podczas przesiadek na samolot, kiedy to nocując w hotelu, nie mamy ze sobą żadnych przyborów higienicznych. W takich sytuacjach obsługa hotelu powinna zapewnić wszystkie udogodnienia swoim gościom, które w przyszłości mogą zaprocentować pozytywną opinią i poleceniem hotelu innym osobom.