Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 240,00 zł - 1 057,00 zł

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Zestawy do mycia zębów

Aktywne filtry

Hotelowe zestawy do mycia zębów - ADACosmetics.pl

Zestawy do mycia zębów

Łazienka hotelowa jest miejscem, którego wygląd często wpływa na decyzję gościa o rezerwacji noclegu w danym obiekcie. Każda łazienka hotelowa powinna charakteryzować się nienaganną czystością, a mile widzianym dodatkiem będzie pozostawiona w niej galanteria hotelowa. Aktualnie standardem stało się pozostawianie w łazience kosmetyków hotelowych zarówno w małych pojemnościach, jak i w systemach dozowania. Dodatkowymi akcesoriami, które pozostawione w łazience hotelowej pozytywnie wpłyną na wizerunek obiektu, będą akcesoria hotelowe takie jak szczoteczka z pastą do zębów.

Hotelowy zestaw do mycia zębów

Zestawy do mycia zębów ADA Cosmetics zawierają szczoteczkę oraz pastę. Każda szczoteczka została zapakowana w folię zabezpieczającą oraz kartonik, co gwarantuje wysoki poziom higieny. Hotelowe zestawy mycia zębów sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych, które zawierają od 100 do 200 sztuk.
Klasyczna szczoteczka wraz z pastą do zębów pozwolą na zachowanie właściwej higieny jamy ustnej. W zestawach znajdują się szczoteczki do zębów o średnim poziomie twardości, dzięki czemu są bardzo uniwersalne.
Hotelowe zestawy do mycia zębów marki ADA Cosmetics dostępne są jako uzupełnienie całych serii kolekcji standarowych takich jak Naturals, Hydro Basics czy Pure Herbs, a także linii luksusowych takich jak Chopard, Asprey czy Elemis. Ponadto w ofercie sklepu ADA Cosmetics znajdują się osobne linie galanterii hotelowej takie jak Cocooning, White&Black oraz Green. Uzupełnieniem bogatego portfolio jest linia Think, Act & Live Responsible, w której znajdziemy szczoteczkę do zębów wykonaną z drewna bambusowego, zapakowaną w estetyczny kartonik wykonany z papieru kamiennego. Duży wybór zestawów do mycia zębów sprawia, że każdy znajdzie produkt, który będzie mógł dopasować do swojej łazienki.

Akcesoria hotelowe

W zależności od ilości posiadanych gwiazdek hotele są zobowiązane do udostępnienia swoim gościom odpowiednich akcesoriów hotelowych. Niektóre z nich powinny znaleźć się w każdej hotelowej łazience, a inne — powinny być dostępne na prośbę gości w recepcji hotelu. Akcesoria hotelowe to nie tylko wymóg, do którego hotele muszą się dostosować, lecz także możliwość, aby ugościć swoich klientów na wysokim poziomie, a nawet ich pozytywnie zaskoczyć.
Często się zdarza, że podczas pakowania zapominamy zabrać pewnych przedmiotów, które są niezbędne, jak szczoteczka i pasta do zębów. Częste jest także zagubienie bagażu podczas przesiadek na samolot, kiedy to nocując w hotelu, nie mamy ze sobą żadnych przyborów higienicznych. W takich sytuacjach obsługa hotelu powinna zapewnić wszystkie udogodnienia swoim gościom, które w przyszłości mogą zaprocentować pozytywną opinią i poleceniem hotelu innym osobom.