Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 240,00 zł - 1 835,00 zł

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Zestawy do golenia

Aktywne filtry

Hotelowy zestaw do golenia - ADACosmetics.pl

Zestawy do golenia

Goście hotelowi oczekują, że łazienka hotelowa w ich pokoju będzie charakteryzowała się nieskazitelną czystością. Mile widziane są w niej również pewne udogodnienia, które niezaprzeczalnie umilą pobyt w obiekcie. Obecnie standardem, który spotykany jest w każdej łazience hotelowej, są kosmetyki pozostawione albo w formie miniaturek lub jako butelki w systemie dozowania. Oprócz kosmetyków mile widziane jest pozostawienie przez obsługę hotelu galanterii hotelowej, która ułatwi pobyt w obiekcie. Jednym z bardziej popularnych akcesoriów hotelowych są zestawy do golenia w postaci maszynki oraz kremu.

Hotelowy zestaw do golenia

Zestawy do golenia marki ADA Cosmetics zawierają jednorazową maszynkę oraz krem do golenia. Każdy zestaw został zapakowany w folię zabezpieczającą oraz kartonik, co gwarantuje wysoki poziom higieny. Hotelowe zestawy do golenia sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych, które zawierają od 100 do 250 sztuk.
Jednorazowe maszynki do golenia wraz z kremem zapewniają bezpieczne i praktyczne golenie. Maszynka dzięki podwójnym ostrzom goli dokładniej pozostawiając skórę gładką na dłużej. Krem do golenia znajdujący się w zestawie sprawi, że golenie będzie szybsze i zapobiegnie powstawaniu podrażnień.
Hotelowe zestawy do golenia marki ADA Cosmetics dostępne są jako uzupełnienie całych serii kolekcji standarowych takich jak Naturals, Hydro Basics czy Pure Herbs, a także linii luksusowych takich jak Chopard, Asprey czy Elemis. Ponadto w ofercie sklepu ADA Cosmetics znajdują się osobne linie galanterii hotelowej takie jak Cocooning, White&Black oraz Green. Uzupełnieniem bogatego portfolio jest linia Think, Act & Live Responsible, w której znajdziemy maszynkę do golenia wykonaną z biodegradowalnego tworzywa opartego na skrobi kukurydzianej i zapakowaną w estetyczny kartonik wykonany z papieru kamiennego. Duży wybór zestawów do golenia sprawia, że każdy znajdzie produkt, który będzie mógł dopasować do swojej łazienki.

Akcesoria hotelowe

W zależności od ilości posiadanych gwiazdek, hotele są zobowiązane do udostępnienia swoim gościom odpowiednich akcesoriów hotelowych. Niektóre z nich powinny znaleźć się w każdej hotelowej łazience, a inne — powinny być dostępne na prośbę gości w recepcji hotelu. Akcesoria hotelowe to nie tylko wymóg, do którego hotele muszą się dostosować, lecz także możliwość, aby ugościć swoich klientów na wysokim poziomie, a nawet ich pozytywnie zaskoczyć.
Często się zdarza, że podczas pakowania zapominamy zabrać pewnych przedmiotów, które są niezbędne, jak szczoteczka i pasta do zębów czy w wypadku Panów maszynka oraz krem do golenia. Częste jest także zagubienie bagażu podczas przesiadek na samolot, kiedy to nocując w hotelu, nie mamy ze sobą żadnych przyborów higienicznych. W takich sytuacjach obsługa hotelu powinna zapewnić wszystkie udogodnienia swoim gościom, które w przyszłości mogą zaprocentować pozytywną opinią i poleceniem hotelu innym osobom.