Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Pilniczki do paznokci

Aktywne filtry

Jednorazowe, hotelowe pilniczki do paznokci - ADACosmetics.pl

Hotelowy pilnik do paznokci

W trosce o komfort gości proponujemy jednorazowe pilniczki do paznokci marki ADA Cosmetics. W ofercie znaleźć można pilniczki papierowe o różnej wielkości. Produkty zapakowane są w kartoniki, które chronią przed zabrudzeniem i zapewniają właściwy poziom higieny.
Pilniczek hotelowy do paznokci sprawdzi się w kryzysowej sytuacji, gdy paznokcie potrzebują szybkiego ratunku.

Pilniczek do paznokci w kartoniku

Wybierając się w podróż chcemy, aby nasz wygląd był schludny i nienaganny. Niestety, zdarzają się sytuacje nieprzewidziane. Często w trakcie pakowania bagażu, tak drobne przedmioty, jak pilniczek do paznokci po prostu umykają uwadze i nie są zabierane. Dlatego też, hotele, które dbają o komfort swoich gości, często oferują pilniczki jako uzupełniające akcesoria hotelowe, za pomocą których z łatwością zadbamy o swoje paznokcie w razie niespodziewanej sytuacji.

Akcesoria hotelowe

Wiele linii kosmetyków Ada Cosmetics posiada dedykowaną, spójną graficznie serię akcesoriów hotelowych. W skład galanterii hotelowej wchodzą m.in. czepki, igielniki, jednorazowe zestawy do golenia, do mycia zębów, pilniczki do paznokci oraz czyściki do butów. Oprócz tego, w ofercie sklepu internetowego Ada Cosmetics znajdują się dodatkowe linie akcesoriów hotelowych, które zapewnią kompleksowe wyposażenie.