Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Czyściki do butów

Aktywne filtry

Czyściki do butów - galanteria hotelowa - ADACosmetics.pl

Hotelowy czyścik do butów 

W trosce o obuwie Twoich gości proponujemy jednorazowe czyściki do butów marki Ada Cosmetics. Czyścik składa się z miękkiej gąbki nasączonej uniwersalną, bezbarwną pastą do butów oraz z twardej części służącej do polerowania. Produkty zapakowane są w folię, która chroni przed wyschnięciem, a także w dodatkowy papierowy kartonik lub saszetkę. Oprócz czyścików do butów, w naszym portfolio znajdują się rękawice do butów z flizeliny, które z łatwością usuną kurz i drobne zanieczyszczenia z obuwia.  

Czyściki do butów idealnie sprawdzą się w czyszczeniu eleganckiego obuwia, ale także wszystkich innych par, które potrzebują odświeżenia. Zadbane obuwie, to obok wyprasowanego ubrania wizytówka każdego człowieka

Czyścik do butów w saszetkach 

Wybierając się w podróż służbową chcemy, aby nasz wygląd był schludny i nienaganny. Niestety, często jest to utrudnione - ubrania w walizce się pogniotą, a buty ubrudzą już w drodze z lotniska. Przy ograniczonym miejscu w bagażu nie mamy możliwości zabrania wszystkich potrzebnych nam przedmiotów, takich jak żelazko, czy zestaw do czyszczenia butów. Dlatego też, hotele, które dbają o komfort swoich gości często oferują odpowiednie  akcesoria hotelowe, za pomocą których z łatwością zadbamy o swój strój. Jednym z nich są jednorazowe czyściki do butów, dzięki którym z łatwością wyczyścimy i wypolerujemy swoje obuwie. 

Akcesoria hotelowe 

Wiele linii kosmetyków Ada Cosmetics posiada dedykowaną serię akcesoriów hotelowych. W skład galanterii hotelowej wchodzą min. jednorazowe zestawy do golenia, do mycia zębów oraz czyściki do butów. Takie rozwiązania pomaga zachować spójność w wyposażeniu pokoju hotelowego. Oprócz tego, w ofercie sklepu internetowego Ada Cosmetics znajdują się dodatkowe linie akcesoriów hotelowych, które zapewnią kompleksowe wyposażenie Twojego hotelu. 

Jednorazowe akcesoria do butów

Produkty z serii akcesoriów hotelowych dedykowane są obiektom, które chcą podwyższyć standard swojego hotelu. Jeżeli Twój hotel często przyjmuje gości w podróży służbowej, lub jesteś organizatorem konferencji, sympozjów i spotkań biznesowych, to warto wyposażyć pokoje hotelowe w akcesoria, które przydadzą się podczas delegacji. Jednak nie tylko osoby podróżujące służbowo potrzebują przedmiotów, które pomogą im zadbać o wygląd. Przecież  nawet na wakacjach staramy się wyglądać schludnie i elegancko i nie zapominamy o dbaniu o swój wygląd. Dobrym pomysłem jest posiadanie czyścików do butów, czy igielników w recepcji hotelowej, dostępne na prośbę i życzenie gości.