Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 308,00 zł - 747,00 zł

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Czyściki do butów

Aktywne filtry

Czyściki do butów - galanteria hotelowa - ADACosmetics.pl

Hotelowy czyścik do butów

W trosce o obuwie Twoich gości proponujemy jednorazowe czyściki do butów marki Ada Cosmetics. Czyścik do obuwia składa się z miękkiej gąbki nasączonej uniwersalną, bezbarwną pastą do butów oraz z twardej części służącej do polerowania. Produkty zapakowane są w folię, która chroni przed wyschnięciem, a także w dodatkowy papierowy kartonik lub saszetkę. Oprócz czyścików do butów, w naszym portfolio znajdują się rękawice do butów z flizeliny, które z łatwością usuną kurz i drobne zanieczyszczenia z obuwia.

Czyścik do butów – elegancja i praktyczność

Czyściki do butów idealnie sprawdzą się w czyszczeniu eleganckiego obuwia, ale także wszystkich innych par, które potrzebują odświeżenia. Zadbane obuwie, to obok wyprasowanego ubrania wizytówka każdego człowieka. Niezależnie od okazji, dobrze utrzymane buty zawsze zrobią dobre wrażenie.

Czyścik do butów w saszetkach

Wybierając się w podróż służbową chcemy, aby nasz wygląd był schludny i nienaganny. Niestety, często jest to utrudnione - ubrania w walizce się gniotą, a buty brudzą już w drodze z lotniska. Przy ograniczonym miejscu w bagażu nie mamy możliwości zabrania wszystkich potrzebnych nam przedmiotów, takich jak żelazko czy zestaw do czyszczenia butów. Dlatego też hotele, które dbają o komfort swoich gości, często oferują odpowiednie akcesoria hotelowe, za pomocą których z łatwością zadbamy o swój strój. Jednym z nich są jednorazowe czyściki do butów, dzięki którym z łatwością wyczyścimy i wypolerujemy swoje obuwie.

Akcesoria hotelowe

Wiele linii kosmetyków Ada Cosmetics posiada dedykowaną serię akcesoriów hotelowych. W skład galanterii hotelowej wchodzą m.in. jednorazowe zestawy do golenia, do mycia zębów oraz czyściki do butów. Takie rozwiązania pomagają zachować spójność w wyposażeniu pokoju hotelowego. Oprócz tego, w ofercie sklepu internetowego Ada Cosmetics znajdują się dodatkowe linie akcesoriów hotelowych, które zapewnią kompleksowe wyposażenie Twojego hotelu.

Jednorazowe akcesoria do butów

Produkty z serii akcesoriów hotelowych dedykowane są obiektom, które chcą podwyższyć standard swojego hotelu. Jeżeli Twój hotel często przyjmuje gości w podróży służbowej, lub jesteś organizatorem konferencji, sympozjów i spotkań biznesowych, to warto wyposażyć pokoje hotelowe w akcesoria, które przydadzą się podczas delegacji. Jednak nie tylko osoby podróżujące służbowo potrzebują przedmiotów, które pomogą im zadbać o wygląd. Nawet na wakacjach staramy się wyglądać schludnie i elegancko i nie zapominamy o dbaniu o swój wygląd. Dobrym pomysłem jest posiadanie czyścików do butów, czy igielników w recepcji hotelowej, dostępnych na prośbę i życzenie gości.