Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 230,00 zł - 2 724,00 zł

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Czepki kąpielowe

Aktywne filtry

Czepki kąpielowe do hotelu

Czepek kąpielowy 

Łazienka hotelowa to miejsce szczególne - oczekujemy od niej nie tylko nieskazitelnej czystości, ale także pewnych udogodnień, które umilą nam pobyt w hotelu. Niezależnie od tego, czy jesteśmy na wakacjach, czy w podróży służbowej chcemy się zrelaksować po całym dniu i wziąć odprężającą kąpiel. Standardem, spotykanym w każdej łazience hotelowej są kosmetyki, zarówno w miniaturowych opakowaniach, jak i eleganckich dozownikach. Oprócz kosmetyków hotel może zaproponować także swoich gościom akcesoria i galanterię hotelową, która ułatwi pobyt w hotelu. Jednym z najpopularniejszych akcesoriów hotelowych są czepki kąpielowe pod prysznic. 

Czepek pod prysznic 

Czepki pod prysznic marki ADA Cosmetics są wykonane z trwałej folii, zakończonej gumką, która zapobiega dostaniu się wody pod czepek. Każdy czepek jest zapakowany w oddzielny kartonik, natomiast w jednym opakowaniu zbiorczym, w zależności od wyboru serii znajduje się 200 lub 250 sztuk. 

Czepki kąpielowe chronią włosy przed przypadkowym zamoczeniem. Jest to produkt, który idealnie sprawdzi się podczas kąpieli lub pod prysznicem, podczas którego nie chcemy, aby nasze włosy się zmoczyły. Natomiast w takich miejscach jak spa, czy w salonach  kosmetycznych czepek kąpielowy zapobiega zabrudzeniu włosów kosmetykami, olejkami i balsamami używanymi podczas masaży lub zabiegów. 

Czepki hotelowe marki ADA Cosmetics dostępne są jako elementy całych serii akcesoriów hotelowych. Zapakowane w eleganckie kartoniki stanowią uzupełnienie kolekcji standardowych Naturals, Hydro Basic, Pure Herbs oraz Chopard. Ponadto, w ofercie sklepu AdaCosmetics.pl znajdują się osobne zestawy akcesoriów hotelowych, takich jak Cocooning, Black&White oraz Green. Duży wybór czepków pod prysznic sprawia, że każdy znajdzie produkt, który będzie mógł dopasować do swojej łazienki. 

Akcesoria hotelowe 

W zależności od ilości posiadanych gwiazdek, hotele są zobowiązane do udostępnienia swoim gościom odpowiednich akcesoriów hotelowych. Niektóre z nich powinny znaleźć się w każdej hotelowej łazience, a inne - powinny być dostępne na prośbę gości w recepcji hotelu. Akcesoria hotelowe to nie tylko wymóg, do którego hotele muszą się dostosować, lecz także możliwość, aby ugościć swoich klientów na wysokim poziomie, a nawet ich pozytywnie zaskoczyć. 

Często się zdarza, że podczas pakowania zapominamy zapakować pewnych przedmiotów, które są niezbędne, jak szczoteczka i pasta do zębów. Częste jest także zagubienie bagażu podczas przesiadek na samolot, kiedy to nocując w hotelu nie mamy ze sobą żadnych przyborów higienicznych. W takich sytuacjach obsługa hotelu powinna zapewnić wszystkie udogodnienia swoim gościom, które w przyszłości mogą zaprocentować pozytywną opinią i poleceniem hotelu innym osobom.