Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Szampony do włosów

Aktywne filtry

Szampony do włosów - kosmetyki hotelowe - ADACosmetics.pl

Szampony do włosów

Szampon do włosów to jeden z najczęściej używanych kosmetyków hotelowych. Z tego względu warto zwrócić uwagę na to, by produkty, jakie towarzyszą gościom hotelowym, były odpowiedniej jakości. Łagodne środki myjące, bogaty skład i piękny zapach to elementy, które cechują dobrej jakości hotelowy szampon do włosów. Kosmetyki hotelowe ADA Cosmetics wyróżniają się kolekcją szamponów do włosów, które zachwycą Twoich gości zapachem i dobrym składem. W asortymencie marki ADA Cosmetics znajduje się kilkanaście kolekcji standardowych oraz kilka serii powstałych przy współpracy ze znanymi, luksusowymi markami, takimi jak Asprey, Chopard, Bogner czy Balmain. W ofercie sklepu ADA Cosmetics można wyróżnić kilka rodzajów szamponów do włosów, w zależności od opakowania i sposobu dozowania.

Jednorazowe kosmetyki hotelowe

Niewielkie, jednorazowe buteleczki o pojemności 30 lub 50 ml to produkt, który pasuje do każdej łazienki hotelowej. Swoją funkcję spełniają szczególnie podczas krótkiego pobytu gości, np. na jedną dobę lub weekend. Podczas krótkich wyjazdów goście hotelowi starają się ograniczać ilość zabieranego bagażu, dlatego warto zaopatrzyć łazienkę w miniaturowe kosmetyki hotelowe.

Systemy dozowania

Nowoczesnym, ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem są systemy dozowania kosmetyków hotelowych. Jest to odpowiedź marki ADA Cosmetics na duże zużycie jednorazowych opakowań. Systemy dozowania składają się z eleganckich uchwytów mocowanych do ściany oraz wymiennych wkładów z kosmetykami. W ofercie ADA Cosmetics znajduje się pięć serii dozowników szamponów: Smart Care System, SHAPE Dispenser System, press+wash, ILLI 1 oraz ILLI 2. Każdy z nich wyróżnia się ciekawym, minimalistycznym designem. W zależności od wystroju łazienki można dobrać odpowiednie kosmetyki, których szata graficzna będzie pasować do wnętrza. Systemy dozowania to higieniczne rozwiązania: zarówno uchwyt, jak i wkłady z kosmetykami łatwo się czyści, dzięki czemu mogą być używane przez wiele osób. Jedno opakowanie 300 ml wystarcza nawet na 3-4 tygodnie użytkowania. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi dozowania produkt jest zużywany do końca i nie rozlewa się podczas aplikacji. Co więcej, systemy Smart Care, SHAPE oraz press+wash zostały wyposażone w system przeciwkradzieżowy. Butelkę można wymienić, tylko posiadając specjalny kluczyk.

Pojemnik z pompką na szampon do włosów

Kolejną serią produktów są szampony do włosów w dozownikach z pompką. Elegancki pojemnik o pojemności 300 ml będzie ciekawym uzupełnieniem łazienki hotelowej. Dozownik z pompką może zostać postawiony na półce w łazience lub umieszczony na dedykowanym uchwycie. Szampon do włosów w dozowniku z pompką może być uzupełniany. W tym celu proponujemy produkty w 3 lub 5-litrowych opakowaniach.