Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Odżywki do włosów

Aktywne filtry

Odżywki do włosów - kosmetyki hotelowe - ADACosmetics.pl

Odżywki do włosów

Odżywki do włosów marki ADA Cosmetics mają działanie nawilżające, wygładzają włosy i ułatwiają ich rozczesywanie. Wśród kilkunastu linii standardowych oraz kilku serii luksusowych powstałych przy współpracy ze znanymi markami można znaleźć szeroką gamę odżywek do włosów, które charakteryzują się dobrymi składami i zachwycają zapachami. Idealnie nadają się, by podkreślić wysoki standard hotelu. Hotelowe odżywki do włosów ADA Cosmetics występują w różnych pojemnościach. Produkty dostępne są w buteleczkach, pojemniczkach lub tubkach, a także jako wkłady do systemów dozowania.

Odżywki do włosów z kolekcji standardowych i luksusowych

Oferta odżywek do włosów marki ADA Cosmetics sprosta różnym potrzebom, jakie pojawiają się na rynku. W skład linii wchodzą odżywki, które idealnie nawilżają i pielęgnują włosy, dzięki czemu są one gładkie i z łatwością się rozczesują. Wychodząc naprzeciw bardziej wymagającej grupie klientów, w kooperacji ze światowej sławy markami, powstały odżywki do włosów zawierające wysokiej jakości składniki nawilżające charakteryzujące się intensywnym, przyjemnym zapachem.

Jednorazowe, hotelowe odżywki do włosów

Niewielkie, jednorazowe buteleczki o pojemności 30 lub 50 ml to produkty, które pasują do każdej łazienki hotelowej. Swoją funkcję spełniają szczególnie podczas krótkiego pobytu gości, np. na jedną dobę lub weekend. Podczas krótkich wyjazdów goście hotelowi starają się ograniczać ilość zabieranego bagażu, dlatego warto zaopatrzyć łazienkę w miniaturowe kosmetyki hotelowe.

Hotelowe odżywki do włosów – systemy dozowania

Ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem są systemy dozowania odżywek do włosów. Systemy dozowania składają się z minimalistycznych uchwytów mocowanych do ściany oraz wymiennych wkładów z kosmetykami. W ofercie ADA Cosmetics znajduje się pięć serii dozowników odżywek do włosów: Smart Care System, SHAPE Dispenser System, press+wash, ILLI 1 oraz ILLI 2. Systemy dozowania są bardzo higieniczne: zarówno uchwyt, jak i wkłady z kosmetykami łatwo się czyści, dzięki czemu mogą być używane przez wiele osób. Jedno opakowanie 300 ml wystarcza nawet na 3-4 tygodnie użytkowania. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi dozowania produkt jest zużywany do końca i nie rozlewa się podczas aplikacji. Co więcej, systemy Smart Care, SHAPE oraz press+wash zostały wyposażone w system przeciwkradzieżowy. Butelkę można wymienić, tylko posiadając specjalny kluczyk.

Pojemnik z pompką na odżywkę do włosów

Kolejną serią produktów są odżywki do włosów w dozownikach z pompką. Butelka o pojemności 300 ml będzie doskonałym uzupełnieniem łazienki hotelowej. Dozownik z pompką może zostać postawiony na półce w łazience lub umieszczony na dedykowanym uchwycie. Odżywka do włosów w dozowniku z pompką może być uzupełniana, w tym celu proponujemy zakup produktów w 3 lub 5-litrowych opakowaniach.