Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Żele pod prysznic i do kąpieli

Aktywne filtry

Żele pod prysznic - kosmetyki hotelowe - ADACosmetics.pl

Żel pod prysznic

Żele pod prysznic i do kąpieli to najpopularniejsze i najczęściej używane kosmetyki. Niezależnie od tego, czy bierzemy długą, rozgrzewającą kąpiel, czy szybki, odświeżający prysznic chcemy, aby w tym rytuale towarzyszyły nam odpowiednie kosmetyki. Łagodne środki myjące, dobry skład i piękny zapach, to elementy, które czynią żel pod prysznic idealnym. Kosmetyki hotelowe ADA Cosmetics wyróżniają się kolekcją żeli do mycia ciała, które zachwycą Twoich gości zapachem i dobrym składem.
W portfolio produktowym ADA Cosmetics znajduje się kilkanaście kolekcji standardowych oraz kilka serii powstałych przy współpracy ze znanymi, luksusowymi markami, takimi jak Chopard, The White Company, Elemis czy Bogner.
W ofercie sklepu ADA Cosmetics można wyróżnić kilka rodzajów żeli pod prysznic, w zależności od opakowania i sposobu dozowania.

Jednorazowe kosmetyki hotelowe

Niewielkie, jednorazowe buteleczki o pojemności 30 lub 50 ml to produkt, który pasuje do każdej łazienki hotelowej. Swoją funkcję spełniają szczególnie podczas krótkiego pobytu gości, np. na jedną dobę lub weekend. Podczas krótkich wyjazdów staramy się ograniczać ilość zabieranego bagażu, dlatego często polegamy na miniaturowych kosmetykach hotelowych.
Systemy dozowania
Nowoczesnym i ekonomicznym rozwiązaniem są systemy dozowania kosmetyków hotelowych. Jest to odpowiedź producentów kosmetyków na duże zużycie jednorazowych opakowań. Systemy dozowania składają z eleganckich uchwytów mocowanych do ściany oraz wymiennych wkładów z kosmetykami.

W ofercie ADA Cosmetics znajduje się pięć serii dozowników żeli pod prysznic:

  • Smart Care System
  • SHAPE Dispenser System
  • press + wash
  • ILLI 1
  • ILLI 2

Każdy z nich wyróżnia się ciekawym, minimalistycznym designem. W zależności od wystroju naszej łazienki możemy dobrać odpowiednie kosmetyki, których szata graficzna będzie pasować do wnętrza.
Systemy dozowania to higieniczne systemy: zarówno uchwyt, jak i kartridże z kosmetykami łatwo się czyści, dzięki czemu mogą być używane przez wiele osób. Jedno opakowanie 300 ml wystarcza nawet na 3-4 tygodnie użytkowania. Dzięki specjalnie zaprojektowanej pompce produkt jest zużywany do końca i nie rozlewa się podczas aplikacji. Dodatkowo systemy Smart Care, SHAPE oraz press+wash zostały wyposażone w system przeciwkradzieżowy. Butelkę można wymienić, tylko posiadając specjalny kluczyk.

Pojemnik na żel pod prysznic

Kolejną serią produktów są żele pod prysznic w dozownikach z pompką. Elegancki pojemnik o pojemności 300 ml będzie ciekawym uzupełnieniem łazienki hotelowej. Dozownik z pompką może zostać postawiony na półce w łazience lub umieszczony na dedykowanym uchwycie. Żel pod prysznic w dozowniku z pompką może być uzupełniany, w tym celu proponujemy zakup żeli pod prysznic w 3 lub 5 litrowych opakowaniach.