Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Mydła do rąk

Aktywne filtry

Mydełka hotelowe i mydła w płynie - ADACosmetics.pl

Mydełka hotelowe

Niezależnie od tego, czy jesteśmy właścicielami dużego hotelu, czy oferujemy naszym gościom wynajem kwater prywatnych, niezbędnym elementem, w który powinniśmy wyposażyć łazienkę, są mydełka hotelowe. Dotychczas najpopularniejszym produktem były małe mydła w kostce, pozostawione na umywalce. Obecnie, wybierając mydło hotelowe, możemy dostosować jego formę i pojemność do własnych potrzeb i stylistyki hotelu. W ofercie sklepu internetowego Ada Cosmetics znajdują się zarówno niewielkie mydła hotelowe w kostce, jak i mydła w płynie w dozownikach z pompką lub w butelce dedykowanej do uchwytów mocowanych do ściany. Systemy dozowania Smart Care System, SHAPE Dispenser System, press+wash oraz ILLI 1 i 2 to ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki hotelowej.

Mydła do każdej łazienki

Wszystkie mydła hotelowe, zarówno w kostce, jak i w płynie, są elementami serii kosmetyków, w skład których wchodzą żele pod prysznic, szampony, oraz inne akcesoria typu czepki kąpielowe, igielniki, czy zestawy do golenia. Dzięki temu rozwiązaniu, wybierając linię najbardziej pasującą do stylistyki naszego hotelu, możemy kompleksowo wyposażyć łazienkę dla naszych gości. Mydełka hotelowe w ofercie sklepu ADA Cosmetics sprzedawane są w kartonach po kilkaset sztuk. Pojedyncze produkty pakowane są w opakowania flow pack lub papierowe kartoniki. Mydła w płynie można zakupić w eleganckim dozowniku z pompką, do którego można dolewać płyn, kiedy ten się skończy. W tym celu warto dokupić ekonomiczne opakowanie 1, 3 lub 5 litrów.

Nowoczesne rozwiązania dla hoteli

Nowoczesnym rozwiązaniem do łazienek hotelowych są mydła w płynie dedykowane do systemów dozowania, czyli uchwytów mocowanych do ściany. System wyróżnia się intuicyjnym montażem i łatwością w wymianie zużytego opakowania na nowe. Systemy Smart Care System, SHAPE Dispenser System oraz press+wash są dodatkowo wyposażone w ochronę przeciwko kradzieży. Mydło hotelowe dozowane w ten sposób zużywa się do końca, dlatego nie ma konieczności wyrzucania ledwo napoczętego opakowania. Jest to zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne rozwiązanie, które ogranicza zużycie odpadów.

Nawilżające i odżywcze działanie

Delikatne mydełka wchodzące w skład kosmetyków ADA Cosmetics idealnie sprawdzają się w codziennej pielęgnacji dłoni. Dzięki zastosowaniu w składzie oliwy z oliwek mydełka idealnie odżywiają, nawilżają oraz regenerują skórę. Oliwa posiada dobroczynne działanie ochronne przed czynnikami zewnętrznymi, uzupełniając wszelkie niedobory lipidowe. Skóra staje się gładka, miękka i odświeżona. Witaminy zawarte w oliwie z łatwością przenikają w głąb skóry. Zawarta w oliwie stosunkowo wysoka dawka witaminy F chroni skórę przed nadmierną utratą wilgoci, wykazuje działanie kojące, łagodzące, wzmacnia naturalną odporność skóry, likwiduje jej szorstkość.