Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Mydła do rąk

Aktywne filtry

Mydełka hotelowe i mydła w płynie - ADACosmetics.pl

Mydełka hotelowe

Niezależnie od tego, czy jesteśmy właścicielami dużego hotelu, czy oferujemy naszym gościom wynajem kwater prywatnych, niezbędnym elementem, w który powinniśmy wyposażyć łazienkę, są mydełka hotelowe. Dotychczas najpopularniejszym produktem były małe mydła w kostce, pozostawione na umywalce. Obecnie wybierają mydło do hotelu, możemy dostosować jego formę i pojemność do własnych potrzeb i stylistyki hotelu.
W ofercie sklepu internetowego Ada Cosmetics znajdują się zarówno niewielkie mydła hotelowe w kostce, jak i mydła w płynie w dozownikach z pompką lub w butelce dedykowanej do uchwytów mocowanych do ściany. Systemy dozowania Smart Care System, SHAPE Dispenser System, press+wash oraz ILLI 1 i 2 to ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki hotelowej.

Mydła do każdej łazienki

Wszystkie mydła hotelowe, zarówno w kostce, jak i w płynie są elementami serii kosmetyków, w skład których wchodzą zarówno żele pod prysznic, szampony, jak i inne akcesoria typu czepki kąpielowe, igielniki, czy zestawy do golenia. Dzięki temu rozwiązaniu, wybierając linię najbardziej pasującą do stylistyki naszego hotelu, możemy kompleksowo wyposażyć łazienkę dla naszych gości.
Mydełka hotelowe w ofercie sklepu ADA Cosmetics sprzedawane są w kartonach po kilkaset sztuk. Pojedyncze produkty pakowane są w opakowanie flow pack lub papierowe kartoniki. Mydła w płynie można zakupić w eleganckim dozowniku z pompką, do którego można dolewać płyn, kiedy ten się skończy. W tym celu warto dokupić ekonomiczne opakowanie 1, 3 lub 5 litrów.
Nowoczesnym rozwiązaniem do łazienek hotelowych są mydła w płynie dedykowane do systemów dozowania, czyli uchwytów mocowanych do ściany. System wyróżnia się intuicyjnym montażem i łatwością w wymianie zużytego opakowania na nowe. Systemy Smart Care System, SHAPE Dispenser System oraz press+wash są dodatkowo wyposażone w ochronę przeciwko kradzieży. Mydło do hotelu dozowane w ten sposób zużywa się do końca, dlatego nie ma konieczności wyrzucania ledwo napoczętego opakowania. Śmiało można zatem powiedzieć, że jest to zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne rozwiązanie, które ogranicza zużycie odpadów.

Nawilżające i odżywcze działanie

Delikatne mydełka wchodzące w skład kosmetyków ADA Cosmetics, idealnie sprawdzają się w codziennej pielęgnacji dłoni. Dzięki zastosowaniu w składzie oliwy z oliwek mydełka idealnie odżywiają, nawilżają oraz regenerują skórę. Oliwa posiada dobroczynne działanie ochronne przed czynnikami zewnętrznymi, uzupełniając wszelkie niedobory lipidowe. Skóra staje się gładka, miękka i odświeżona. Witaminy zawarte w oliwie z łatwością przenikają w głąb skóry. Zawarta w oliwie stosunkowo wysoka dawka witaminy F, chroni skórę przed nadmierną utratą wilgoci. Dodatkowo wykazuje działanie kojące, łagodzące, wzmacnia naturalną odporność skóry, likwiduje jej szorstkość.