Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Balsamy do dłoni i ciała

Aktywne filtry

Balsamy do ciała - kosmetyki hotelowe - ADACosmetics.pl

Balsamy Ada Cosmetics

Balsamy Ada Cosmetics mają działanie nawilżające, zapobiegając nadmiernemu wysuszeniu skóry. Wśród kilkunastu linii standardowych oraz kilku serii luksusowych powstałych przy współpracy ze znanymi, luksusowymi markami znaleźć można szeroką gamę balsamów, które charakteryzują się dobrymi składami i zachwycają zapachami. Idealnie nadają się, by podkreślić wysoki standard hotelu. Balsamy hotelowe Ada Cosmetics występują w różnych pojemnościach. Produkty dostępne są w buteleczkach, pojemniczkach lub tubkach, a także jako wkłady do systemów dozowania.

Balsamy z kolekcji standardowych i luksusowych

Nasze propozycje idealnie odpowiadają różnym potrzebom, jakie pojawiają się na rynku. W skład linii wchodzą balsamy, które idealnie nawilżają i pielęgnują skórę, dzięki czemu jest ona gładka. Wychodząc naprzeciw bardziej wymagającej grupie klientów w kooperacji ze światowej sławy marką Chopard powstały balsamy zawierające eksplozję witaminy E oraz cenny olejek jojoba. Kolejna współpraca, tym razem z marą Bogner zaowocowała powstaniem balsamów o intensywnym przyjemnym zapachu, który łączy w sobie definicję Spirit of Sports & Lifestyle.

Ekologiczne i etyczne

Balsamy wchodzące w skład kolekcji dostępnych w sklepie Ada Cosmetics posiadają certyfikaty Ecocert, Ecolabel, The Nordic Swan Ecolabel i Fair Trade.

Jednorazowe balsamy hotelowe

Niewielkie, jednorazowe buteleczki o pojemności 30 lub 50 ml to produkt, który pasuje do każdej łazienki hotelowej. Swoją funkcję spełniają szczególnie podczas krótkiego pobytu gości, np. na jedną dobę lub weekend. Podczas krótkich wyjazdów goście hotelowi starają się ograniczać ilość zabieranego bagażu, dlatego warto zaopatrzyć łazienkę w miniaturowe kosmetyki hotelowe.

Hotelowe balsamy do ciała – systemy dozowania

Ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem są systemy dozowania balsamów hotelowych. Systemy dozowania składają z minimalistycznych uchwytów mocowanych do ściany oraz wymiennych wkładów z kosmetykami. W ofercie ADA Cosmetics znajduje się pięć serii dozowników balsamów: Smart Care System, SHAPE Dispenser System, press + wash, ILLI 1 oraz ILLI 2. Systemy dozowania są bardzo higieniczne: zarówno uchwyt, jak i wkłady z kosmetykami łatwo się czyści, dzięki czemu mogą być używane przez wiele osób. Jedno opakowanie 300 ml wystarcza nawet na 3-4 tygodnie użytkowania. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi dozowania produkt jest zużywany do końca i nie rozlewa się podczas aplikacji. Co więcej, systemy Smart Care, SHAPE oraz press+wash zostały wyposażone w system przeciwkradzieżowy. Butelkę można wymienić, tylko posiadając specjalny kluczyk.

Pojemnik z pompką na balsam do ciała

Kolejną serią produktów są balsamy do ciała w dozownikach z pompką. Butelka o pojemności 300 ml będzie ciekawym uzupełnieniem łazienki hotelowej. Dozownik z pompką może zostać postawiony na półce w łazience lub umieszczony na dedykowanym uchwycie. Balsam do ciała w dozowniku z pompką może być uzupełniany, w tym celu proponujemy zakup produktów w 3 lub 5 litrowych opakowaniach.