Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 195,00 zł - 2 791,00 zł

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Pozostałe

Aktywne filtry

Jednorazowa galanteria hotelowa - ADACosmetics.pl

Jednorazowe akcesoria hotelowe

W asortymencie marki ADA Cosmetics znaleźć można jednorazowe akcesoria hotelowe takie jak plastikowe kubeczki, woreczki sanitarne oraz foliowe worki na pranie. Jednorazowa galanteria hotelowa wpłynie na pozytywny odbiór obiektu i uprzyjemni pobyt. Plastikowy kubeczek zapakowany w folię ochronną sprawdzi się zarówno w łazience do płukania ust po myciu zębów, jak i w pokoju hotelowym pozostawiony obok butelki z wodą. Woreczki sanitarne pozwolą w łatwy i dyskretny sposób na usunięcie odpadów higienicznych. Foliowe worki na brudną bieliznę umożliwią przygotowanie odzieży do prania, a dzięki możliwości ich opisania uniknięcia ryzyka pomyłki.

Akcesoria do pokoju hotelowego

Mile widzianą galanterią hotelową, o której pozostawienie dba każdy hotel charakteryzujący się wysoką jakość świadczonych usług, będzie łyżka do butów, szczotka do czyszczenia ubrań oraz pakiet chusteczek higienicznych. Pozostawiony w pokoju hotelowym czyścik do odzieży w postaci kieszonkowej szczotki pozwoli usunąć z ubrań drobne zabrudzenia takie jak włosy, sierść czy pyłki. Łyżka do butów sprawdzi się szczególnie przy zakładaniu obuwia wizytowego. Goście hotelowi na pewno docenią takie udogodnienia i będą zachwyceni kompleksowym zadbaniem o ich komfort.

Niestandardowe akcesoria hotelowe

Dla hoteli, które chcą w wyjątkowy sposób zaskoczyć swoich gości, marka ADA Cosmetics przygotowała niestandardowy asortyment galanterii hotelowej. W ofercie znaleźć można gąbkę do masażu i peelingu wykonaną w 100% z naturalnych włókien juty i bawełny. Gąbka pozwoli na wykonanie relaksującego masażu, jednocześnie poprawiając krążenie i pozytywnie wpływając na stan skóry. Dopełnieniem relaksującej kąpieli będzie mgiełka do rozpylenia na pościeli, która dzięki swojemu zapachowi ułatwi zaśnięcie.