Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 147,00 zł - 1 149,00 zł

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Tacki i kosmetyczki

Aktywne filtry

Tace do ekspozycji i kosmetyczki - kosmetyki hotelowe - ADA Cosmetics

Tacki do prezentacji kosmetyków hotelowych

Goście hotelowi zwracają uwagę nie tylko na nieskazitelną czystość łazienki, ale również na sposób wyeksponowania w niej kosmetyków i akcesoriów. Obecnie kosmetyki hotelowe są standardowym wyposażeniem spotykanym w każdej łazience hotelowej. Do wyeksponowania ich miniaturowych wersji polecamy tace oraz koszyczki, które pozwolą w stylowy sposób zaprezentować pozostawione produkty.

Podstawki do ekspozycji kosmetyków hotelowych

W ofercie marki ADA Cosmetics znaleźć można tace wykonane z akrylu, porcelany oraz bambusowe. Dodatkowo w ofercie znaleźć można również wiklinowy koszyczek w estetycznym białym kolorze. Uzupełnieniem oferty podstawek pod kosmetyki hotelowe jest porcelanowa mydelniczka oraz akrylowy pojemniczek z pokrywką. Tacki do prezentacji kosmetyków i galanterii marki ADA Cosmetics dostępne są w opakowaniach zbiorczych zawierających od 5 do 60 sztuk.

Kosmetyczki transparentne

Marka ADA Cosmetics posiada w swojej ofercie kosmetyczki transparentne, które doskonale sprawdzą się jako zabezpieczenie przed zamoczeniem kosmetyków oraz akcesoriów hotelowych. Dzięki temu, że kosmetyczki są przezroczyste, z łatwością można zlokalizować w nich potrzebne przedmioty. Kosmetyczki są również praktycznym rozwiązaniem w trakcie podróży. Przezroczysta kosmetyczka jest wymagana, gdy szykujemy się do podróży samolotem i chcemy zabrać kosmetyki w bagażu podręcznym.