Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Pantofle

Aktywne filtry

Kapcie hotelowe frotte

Kapcie hotelowe 

Zatrzymując się w hotelu chcemy czuć komfort i wygodę, porównywalną do tej, którą odczuwamy we własnym domu. Oczywiste jest jednak, że ze względu na ograniczony bagaż nie mamy możliwości zapakować ze sobą wszystkich akcesoriów i przedmiotów, które służą nam na co dzień, takich, jak na przykład kapcie, czy szlafrok. Wiele hoteli wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich gości i oferuje pełne wyposażenie pokoi hotelowych w niezbędne akcesoria. 

Pantofle jednorazowe

Pantofle i kapcie jednorazowe, które Państwu oferujemy zostały wykonane z wysokiej jakości tkaniny frotte. Tkanina ta wyróżnia się niezwykłą chłonnością oraz izolacją ciepła, przez co jest podstawowym materiałem, z którego wykonywane są ręczniki. Kapcie hotelowe wykonane z tego materiału zapewnią uczucie ciepła i komfortu, zwłaszcza, gdy nasze stopy są zmęczone po całym dniu, zmarznięte lub przemoczone. Ręczniki, szlafroki, czy właśnie pantofle wykonane z frotte przyjemnie nas ogrzewają i wolniej niż inne tkaniny oddają ciepło. 

Dostępne w naszej ofercie kapcie hotelowe są w kolorze białym, co czyni z nich idealny wybór do każdej łazienki i pokoju hotelowego. Tak uniwersalny kolor pasuje zarówno do pokoi urządzonych w nowoczesnym stylu, jak i przytulnych kwater prywatnych. Dodatkowo, biel podkreśla sterylny i czysty charakter produktu. Każda para jest zapakowana w folię ochronną, dzięki czemu goście mają pewność, że nikt przed nimi nie używał pantofli. Jest to higieniczne rozwiązanie, które z pewnością zostanie docenione przez odwiedzających hotel.

Kapcie i pantofle jednorazowe dostępne w ofercie sklepu internetowego Ada Cosmetics są dedykowane zarówno kobietom jak i mężczyznom. Posiadają uniwersalny rozmiar 31 cm długości. 

W naszym portfolio znajdują się pantofle hotelowe zarówno z zakrytymi jak i odkrytymi palcami. 

Komfort i wygoda

Hotele, które zapewniają najwyższy standard usług chętnie wyposażają swoje obiekty w serie akcesoriów, które umilą pobyt gości i zapewnią im maksymalny komfort. Jednym z takich produktów są kapcie hotelowe frotte, które wprowadzą przytulny element do każdego pokoju. Kapcie idealnie nadają się także do obiektów posiadających basen, czy spa. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przemieszczanie się pomiędzy pomieszczeniami będzie wyjątkowo komfortowe. Często się przecież zdarza, że nie pakujemy na podróż swoich codziennych pantofli, dlatego zastanie takiego akcesorium w pokoju hotelowym z pewnością będzie miłą i przydatną niespodzianka.