Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 853,00 zł - 2 452,00 zł

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Ręczniki i szlafroki

Aktywne filtry

Ręczniki i szlafroki hotelowe - ADACosmetics.pl

Ręczniki można traktować wyłącznie jako niezbędny element wyposażenia hotelu. Warto jednak myśleć o nich inaczej - jako drobiazgi, które decydują o zadowoleniu Państwa gości, wpływają na ich przyjemne wrażenia w czasie pobytu i pozytywne wspomnienia po jego zakończeniu. Miłe w dotyku, puszyste, idealnie białe ręczniki hotelowe ze sklepu ADA Cosmetics to najlepszy sposób, by im to zapewnić.

Ręczniki hotelowe w sklepie internetowym ADA Cosmetics: do ciała, rąk i twarzy

W naszym sklepie oferujemy Państwu produkty o różnych wymiarach. Duże ręczniki 70x140 cm pozwolą przyjemnie otulić ciało po kąpieli, wizycie w SPA czy na basenie. W łazienkach przy pokojach, a także tych ogólnodostępnych, nie powinno także zabraknąć ręczników do rąk. Jeśli chcą Państwo szczególnie zadbać o wygodę gości, warto wyposażyć łazienkę w niewielkie ręczniki do twarzy - takie drobiazgi szczególnie docenią panie.

Ręczniki do hotelu z pojedynczej przędzy: lekkie i wygodne w użyciu

Większość produktów dostępnych w tej kategorii jest wykonana z pojedynczej przędzy. Takie ręczniki hotelowe producent poleca jako uniwersalne dla każdego rodzaju hotelu. Dzięki niższej gramaturze są lżejsze i szybciej schną, co w prosty sposób przekłada się na komfort korzystania dla gości hotelowych. Ręczniki hotelowe ze sklepu ADA Cosmetics są miękkie, delikatne i chłonne - dokładnie takie, jakich potrzebują Państwa goście.

Ekskluzywne ręczniki dla hoteli z podwójnej przędzy

Podwójna przędza, z której wykonane są niektóre ręczniki z naszej oferty, oznacza, że produkty mają wyższą gramaturę i są bardziej chłonne. Warto jednak pamiętać o dłuższym czasie potrzebnym na ich wysychanie. W jakich obiektach sprawdzą się takie ręczniki hotelowe? Producent zaleca, by korzystać z nich w odpowiednich warunkach - na przykład w hotelach wyposażonych w balkon, na których goście mogą wysuszyć ręczniki po wizycie na basenie czy po kąpieli. Takie ręczniki najlepiej sprawdzą się w sezonie letnim. Dłuższy czas schnięcia rekompensują jednak inne zalety takich ręczników do hotelu - są one grube i mięsiste, przyjemne w dotyku i kojarzą się gościom z luksusem.

Klasyczna biel - synonim luksusu

Nawet jeśli w wystroju Państwa hotelu dominują intensywne odcienie, to jednak w przypadku ręczników do hotelu najlepiej postawić na klasyczną biel. Inne kolory, podobnie jak wyraziste wzory, nie do końca się w tym przypadku sprawdzają. Idealnie biała tkanina to najlepszy sposób, by pokazać, że w hotelu panuje idealna czystość i higieniczne warunki. Białe hotelowe ręczniki kojarzą się gościom z luksusem - warto pamiętać o tym, kompletując wyposażenie do hotelowej łazienki.

Ręczniki do hotelu: wytrzymałe, odporne na wielokrotne pranie

Materiał, z którego wykonuje się ręczniki dla hoteli, powinien spełniać określone wymagania. Pranie ręczników w hotelach wygląda inaczej niż w warunkach domowych - są one prane w wysokich temperaturach, często z zastosowaniem wybielaczy i innych silnych środków. Dzięki temu są one idealnie białe, czyste i pozbawione szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Oznacza to jednak, że materiał może ulegać szybszemu zużyciu. Aby temu zapobiec, w ręcznikach hotelowych producent stosuje najwyższej jakości bawełnę frotte, odporną na wielokrotne pranie w wysokich temperaturach, wirowanie i suszenie w suszarkach bębnowych. Warto zainwestować w dobre ręczniki hotelowe ze sklepu ADA Cosmetics - mają Państwo wówczas pewność, że będą one służyły gościom przez wiele lat.

Hotelowe ręczniki, które dzieci pokochają od pierwszego wejrzenia

Dzięki ręcznikom do hotelu przeznaczonym dla dzieci można pokazać, że zależy Państwu również na zadowoleniu najmłodszych gości. Podobnie jak wszystkie ręczniki hotelowe w sklepie ADA Cosmetics, również te dla dzieci są wykonane z najwyższej jakości przędzy, która jest odporna na wielokrotne pranie w wysokich temperaturach. Dzięki temu mogą Państwo najlepiej zadbać o higienę i zapewnić bezpieczeństwo swoim gościom.