Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 283,00 zł - 2 157,00 zł

Pojemność

Pojemność

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

White & Black

Aktywne filtry

Linia White & Black - ADACosmetics.pl

WHITE & BLACK - klasyczna galanteria hotelowa

Galanteria hotelowa z serii WHITE & BLACK charakteryzuje się eleganckimi, klasycznymi opakowaniami wykonanymi z grubszego papieru, dzięki czemu kartoniki doskonale zabezpieczają akcesoria i pięknie prezentują się w łazience oraz pokoju hotelowym. Szeroka gama galanterii hotelowej pozwoli na zatroszczenie się i spełnienie każdej potrzeby gościa hotelowego.

Akcesoria do pokoju hotelowego

Wśród asortymentu galanterii z linii WHITE & BLACK znaleźć można akcesoria dedykowane do pokoju hotelowego takie jak fizelinowa rękawica do czyszczenia butów, łyżka do butów, dwa rodzaje igielników, chusteczki higieniczne oraz szczotkę do czyszczenia ubrań. Uzupełnieniem akcesoriów pozostawianych w pokoju może być również relaksacyjny spray ułatwiający zasypianie, który przeznaczony jest do rozpylania na pościel.

Galanteria hotelowa do łazienki

Wśród akcesoriów dedykowanych do pozostawienia w łazience hotelowej znaleźć można produkty do pielęgnacji włosów takie jak grzebień, szczotka do włosów oraz czepek kąpielowy. W ofercie galanterii dedykowanej do pozostawienia w łazience hotelowej znajdują się również produkty do higieny takie jak pilniczek do paznokci, szczoteczka z pastą do zębów, nić dentystyczna, jednorazowa maszynka wraz z kremem do golenia, zestaw zawierający płatki oraz patyczki kosmetyczne, zestaw higieniczny dla pań zawierający tampony i podpaskę oraz woreczki sanitarne i worki na pranie.

Uzupełnieniem szerokiej oferty galanterii hotelowej dedykowanej do łazienek jest gąbka do masażu i peelingu ciała, która została wykonana w 100% z naturalnych włókien juty i bawełny.