Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 337,00 zł - 1 868,00 zł

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Green

Aktywne filtry

Linia Green

Galanteria hotelowa GREEN - z troską o środowisko

Galanteria hotelowa z linii GREEN charakteryzuje się wysoką jakością i jednocześnie przyczynia się do ochrony środowiska. W tej linii akcesoriów opakowania zostały zredukowane do podstawowego minimum a wszędzie tam, gdzie było to możliwe, unikane jest również pakowanie wtórne. Do stworzenia opakowań kartonowych w serii GREEN użyto w 100% biodegradowalnego papieru pochodzącego z recyklingu. Nadruk na kartonikach został wykonany z użyciem tuszu na bazie soi, natomiast zabezpieczenia foliowe zostały użyte tylko w produktach, które niezbędnie tego wymagały.

Akcesoria do hotelowej łazienki i pokoju

Wśród asortymentu galanterii z linii GREEN znaleźć można akcesoria dedykowane do pokoju takie jak czyścik do butów w formie nasączanej gąbki oraz igielnik zawierający kolorowe nici, igłę, dwa guziki oraz agrafkę. Wśród akcesoriów dedykowanych do pozostawienia w łazience hotelowej znaleźć można drewniany grzebień do włosów, papierowy pilniczek do paznokci, czepek pod prysznic oraz zestawy higieniczne. W ofercie zestawów akcesoriów znajdują się szczoteczka do zębów wraz z pastą, maszynka z kremem do golenia oraz pakiet zawierający waciki i patyczki kosmetyczne.

Akcesoria z linii GREEN będą idealnym wyborem dla hoteli i obiektów noclegowych, które szukają galanterii przyjaznej środowisku, jednocześnie zachwycą one każdego świadomego ekologicznie podróżnika.