Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Dozowniki z pompką

Aktywne filtry

Dozowniki z pompką

Dozowniki z pompką 

System dozowania do butelek z pompką od marki ADA Cosmetics składa się z uchwytu ze stali nierdzewnej oraz pasujących do niego butelek o pojemności 300 ml z kolekcji Hydro Basics, Pure Herbs oraz Fair CosmEthics. 

Ekologiczne rozwiązanie dla hotelu 

Solidny, praktyczny i elegancki uchwyt został wykonany ze stali nierdzewnej i został dodatkowo wyposażony w blokadę zabezpieczającą przed kradzieżą. Dzięki montażowi na śruby solidnie trzyma się ściany gwarantując bezawaryjne działanie przez długi czas.  

Butelki z pompką zostały wykonane z trwałego materiału i są dedykowane do wielokrotnego uzupełniania. Dzięki specjalnej pompce gość hotelowy otrzymuje każdorazowo odpowiednią dawkę kosmetyku, a jej solidność wykonania sprawia, że będzie działała przez długi czas bez samoistnego kapania. Dozowniki o pojemności 300 ml wystarczają na około 3-4 tygodnie użytkowania. 

Systemy dozowania marki ADA Cosmetics powstały aby ograniczyć ilość odpadów produkowanych przez obiekty hotelarskie. Zastępuje ono jednorazowe, miniaturowe kosmetyki, które często są wyrzucane zaraz po otwarciu. Generuje to nie tylko olbrzymią ilość odpadów plastikowych i płynnych, ale także wpływa niekorzystnie na budżet hotelu. Jedno opakowanie w dozowniku z pompką jest zużywane do końca i może być uzupełniane. 

Szeroki wybór kosmetyków 

 W ofercie pasujących linii znajdziemy żele do mycia ciała i włosów, mydła do dłoni, balsamy do ciała oraz odżywki do włosów. Tak szeroki wybór pozwala na kompleksowe wyposażenie łazienki hotelowej w niezbędne kosmetyki. System jest łatwy w uzupełnianiu, a do tego celu dedykowane są opakowania o pojemności 1 lub 5 litrów.