Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 37,00 zł

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

ILLI 2

Aktywne filtry

ILLI 2 - systemy dozowania

ILLI 2 - ekologiczny system dozowania kosmetyków hotelowych 

System dozowania ILLI 2 wyróżnia się pojemnością, funkcjonalnością i smukłym kształtem. Uchwyty z tej serii występują w dwóch opcjach kolorystycznych: białej i antracytowej. W obu wariantach kolorystycznych do wyboru są dwie opcje oznaczeń zawartości kosmetyku w postaci napisu SOAP lub HAIR.BODY. Uchwyty posiadają mocowanie na śruby, dzięki czemu z łatwością utrzymują dużą butelkę z kosmetykiem. 

Ekologiczne rozwiązanie do hotelu 

Do systemu ILLI 2 dedykowane są wkłady o pojemności 525 ml w pasujących kolorem butelkach nadających się do recyklingu. Butelki zostały dodatkowo wyposażone w zawór zabezpieczający przed samoistnym kapaniem produktu. Duża pojemność opakowań sprawia, że kosmetyk wystarcza na nawet 6-8 tygodni dzięki czemu znacząco zredukowane są zarówno koszty jak i ilość odpadów plastikowych. W naszej ofercie znaleźć można żel do mycia ciała i włosów oraz mydło w płynie. Formuły obu produktów zostały opracowane tak, by 97% ulegały biodegradacji, natomiast konserwanty oraz olejki zapachowe zostały zredukowane do absolutnego minimum. Wszystkie kosmetyki mają subtelny, świeży zapach, który spodoba się zarówno kobietom jak i mężczyznom. Wszystkie wkłady do systemu ILLI 2 posiadają certyfikat EU Ecolabel potwierdzający, że kosmetyki z tej linii, w całym ich cyklu życia, mają możliwie jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne. 

Skandynawski dodatek do łazienki hotelowej 

Styl skandynawski powstał na północy Europy, lecz od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych trendów w urządzaniu wnętrz na całym świecie. Charakteryzuje się minimalizmem i prostotą, a częstymi dodatkami są elementy z naturalnego drewna i kamienia. Ograniczona paleta barw, w której dominują biele i szarości często są przełamane jednym kolorem, który dodaje charakteru całemu wnętrzu, np. zgaszona żółcią lub turkusem. Systemy dozujące ILLI 2 idealnie pasują do wszystkich łazienek urządzonych w stylu skandynawskim.

Umowa użyczenie 

Wszystkie uchwyty w sklepie adacosmetics.pl mogą zostać zakupione w ramach tzw. umowy użyczenie. Jest to umowa podpisywana na okres dwóch lat, na podstawie której Klient ma możliwość zakupienia uchwytów w promocyjnej cenie 0,10 gr netto za sztukę, zobowiązując się tym samym do zakupu wkładów kosmetyków w ilości pięciu sztuk rocznie na uchwyt. Po zakończeniu trwania umowy uchwyty przechodzą na własność Klienta. Po więcej informacji zapraszamy na podstronę: https://www.adacosmetics.pl/content/5-umowa lub do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta: sklep@adacosmetics.pl, 690 000 581.