Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 51,00 zł

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

ILLI 1

Aktywne filtry

ILLI 1 - system dozowania - ADACosmetics.pl

ILLI 1 - system dozowania kosmetyków hotelowych 

System dozowania ILLI 1 charakteryzuje się estetycznym wykonaniem połączonym z wyjątkową funkcjonalnością. Jego nowoczesny, lekko zakrzywiony, ergonomiczny kształt pozwala na dozowanie kosmetyku za pomocą jednej dłoni. Ten solidny dozownik składa się z tyłu w kolorze czarnym oraz frontów, gdzie do wyboru mamy trzy opcje kolorystyczne: białą, szarą oraz czarną. Każdy z frontów może również zawierać oznaczenie informujące o przeznaczeniu kosmetyków. Do wyboru są fronty z napisem SOAP, HAIR.BODY oraz HAIR.BODY.HANDS. Do zamocowania wkładu z kosmetykiem służy czarny klips mocujący. Dozowniki z serii ILLI 1 są łatwe w czyszczeniu i konserwacji, a dzięki mocowaniu na śruby gwarantują bezproblemowe użytkowanie. Zamontowanie dozowników z serii ILLI 1 pozwala na redukcję kosztów na poziomie pomiędzy 30 a 50% w porównaniu do tradycyjnych, miniaturowych kosmetyków hotelowych. 

Ekonomiczne, wymienne wkłady kosmetyków 

Kosmetyki z serii ILLI 1 występują w pojemności 325 ml i posiadają zawór zabezpieczający przed samoistnym wylewaniem się produktu. Wszystkie wkłady do systemu ILLI 1 posiadają certyfikat EU Ecolabel potwierdzający, że kosmetyki z tej linii, w całym ich cyklu życia, mają możliwie jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne. W naszej ofercie znaleźć można żel do mycia ciała, mydło w płynie oraz produkt 2w1 dedykowany do mycia ciała i włosów. Formuły produktów zostały opracowane tak, by 97% ulegały biodegradacji, natomiast konserwanty oraz olejki zapachowe zostały zredukowane do absolutnego minimum. Wszystkie kosmetyki mają subtelny, świeży zapach, który spodoba się zarówno kobietom jak i mężczyznom. Opakowania produktów nadają się w 100% do recyklingu.

Skandynawski design 

System dozowania kosmetyków hotelowych ILLI 1 idealnie pasuje do wszystkich łazienek urządzonych w stylu skandynawskim. Styl ten jest charakterystyczny dla krajów Europy Północnej, lecz od wielu lat zyskuje także wielu zwolenników na całym świecie. Charakteryzuje się minimalizmem, prostą paletą barw, w której główną rolę gra biel, szarości i czerń, przełamane np. jednym charakterystycznym kolorem. Ponadto, w stylu skandynawskim ważną rolę gra kontakt z naturą, który przejawia się poprzez używanie naturalnych elementów wystroju, takich jak drewno, czy kamień. System dozowania ILLI 1 został zaprojektowany w duńskim biurze projektowym Bønnelycke Architects i jest odzwierciedleniem skandynawskiego stylu. 

Umowa użyczenie 

Wszystkie uchwyty dostępne w sklepie internetowym adacosmetics.pl mogą zostać zakupione w ramach tzw. umowy użyczenie. Umowa upoważnia do zakupu uchwytów w promocyjnej cenie 0,10 zł/netto/szt i zobowiązuje Klientów do zakupu wkładów z kosmetykami w ilości 5 sztuk rocznie na uchwyt, przez okres trwania umowy. Po zakończeniu umowy uchwyty przechodzą na własność hotelu. Więcej informacji znajduje się na zakładce dotyczącej Umowy użyczenie lub u naszego zespołu obsług Klienta.