Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

press + wash

Aktywne filtry

Press+wash - system dozowania - ADACosmetics.pl

Press+wash - system dozujący kosmetyki hotelowe 

System press+wash to bardzo funkcjonalne, niezawodne i łatwe w konserwacji rozwiązanie pomagające oferować w łazienkach wysokiej klasy kosmetyki hotelowe. W serii uchwytów press+wash do wyboru są pojedyncze dozowniki w czterech opcjach kolorystycznych: białym, srebrnym błyszczącym, srebrnym matowym oraz złotym. Dla wszystkich kolorów uchwytów istnieją dwie opcje montażowe – na śruby lub taśmę samoprzylepną. Uchwyty posiadają zabezpieczenie przed kradzieżą, a zwolnienie pustej butelki jest możliwe tylko za pomocą kluczyka. 

Ekologiczne rozwiązanie 

Do systemu press+wash dedykowane są butelki o dwóch pojemnościach: 300 lub 330 ml, które wystarczają na około 3-4 tygodnie użytkowania. Zastąpienie tradycyjnych, miniaturowych kosmetyków hotelowych tym systemem dozowania pozwala na redukcję kosztów na poziomie między 30 a 50%. W ofercie kosmetyków z systemu press+wash znaleźć można pełną gamę produktów do pielęgnacji ciała i włosów takich jak żel pod prysznic, mydło do dłoni, balsam do ciała, szampon i odżywkę do włosów a także produkty 2w1 oraz 3w1. Dodatkowo dzięki faktowi, że jest to system zamknięty, znacząco podwyższony jest poziom higieny. Do wyboru są butelki nieprzezroczyste z bocznym paskiem do podglądu ilości produktu oraz przezroczyste. Każda etykieta informująca o nazwie linii i przeznaczeniu kosmetyku została zaprojektowana tak, że zniwelowane jest ryzyko jej samoistnego odklejenia się od opakowania. Wszystkie wkłady do systemu zostały wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, które w 100% nadaje się do recyklingu. Dodatkowo opakowania zostały zaprojektowane tak, by zapobiec kapaniu produktu. 

Umowa użyczenie 

Istnieje możliwość zakupienia uchwytów z oferty sklepu internetowego adacosmetics.pl na tak zwaną umowę użyczenia. Jest to podpisywana na okres dwóch lat umowa między Klientem a dystrybutorem ADA Cosmetics - firmą Chemitech Sp. z o.o.. Na podstawie umowy Klient ma możliwość zakupienia uchwytów w promocyjnej cenie 0,10 zł netto za sztukę, tym samym zobowiązując się do zakupu 5 uchwytów rocznie na uchwyt przez okres trwania umowy. Po wygaśnięciu umowy uchwyty przechodzą na własność Klienta. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z podstroną:https://www.adacosmetics.pl/content/5-umowa lub do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta: sklep@adacosmetics.pl, +48 690 000 581.