Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Smart Care System

Aktywne filtry

Smart Care System - uchwyty - ADACosmetics.pl

Smart Care System - system dozowania kosmetyków hotelowych 

Opatentowane, przyjazne dla środowiska dozowniki Smart Care System są połączeniem współczesnego designu z użytecznością. W systemie Smart Care znaleźć można dwa modele dozowników: pojedynczy lub podwójny. Pojedynczy uchwyt, dzięki swojej niezwykłej smukłości, sprawdzi się w łazienkach o ograniczonej przestrzeni. Uchwyt ten występuje w dwóch opcjach montażowych – przykręcanej oraz przyklejanej. Podwójny uchwyt sprawdzi się wszędzie tam, gdzie hotel chce pozostawić do dyspozycji gości dwa produkty skomponowane według potrzeb. Najczęściej wybierany miejscami do umieszczenia uchwytów jest prysznic lub miejsce obok wanny lub umywalki. Lekko zakrzywiona konstrukcja uchwytu gwarantuje łatwe dozowanie. Podwójny uchwyt systemu Smart Care powinien być zamontowany jednocześnie za pomocą śrub i z użyciem taśmy montażowej. Uchwyty z serii Smart Care System występują w trzech opcjach kolorystycznych: białej, srebrnej błyszczącej oraz srebrnej matowej. Wszystkie uchwyty posiadają zabezpieczenie przed kradzieżą wkładu – do jego odblokowania niezbędny jest specjalny klucz. 

Ekologiczne rozwiązanie dla hotelu 

Smart Care System to ekonomiczne oraz wydajne rozwiązanie ponieważ wkład do uchwytu zawiera aż 300 ml kosmetyku, co wystarcza na około 3-4 tygodnie użytkowania. W zestawieniu z miniaturkami, które są najczęstszą formą pozostawiania produktów pielęgnacyjnych w łazienkach hotelowych, system Smart Care pozwala na zredukowanie kosztów nawet o 40%. Oprócz obniżenia kosztów system dozowników Smart Care redukuje również ilość odpadów płynnych o około 85% ponieważ butelki opróżniane są do końca. Zredukowana zostaje również pięciokrotnie ilość odpadów plastikowych. Wkłady do systemu Smart Care są również bardzo higieniczne. Jest to system zamknięty, który chroni kosmetyk przed bakteriami. Zarówno butelka z kosmetykiem jak i uchwyt są łatwe w utrzymaniu czystości i dezynfekcji. Sama wymiana wkładu jest bardzo szybka i intuicyjna. 

Szeroki wybór kosmetyków

W ofercie marki ADA International do wyboru jest szeroka gama wkładów o różnych składach i wariantach zapachowych. Do wyboru są butelki nieprzezroczyste z bocznym paskiem do podglądu ilości produktu oraz przezroczyste. Każda etykieta informująca o nazwie linii i przeznaczeniu kosmetyku została zaprojektowana tak, że zniwelowane jest ryzyko jej samoistnego odklejenia się od opakowania. Zakrętka butelki została zaprojektowana tak, że zapobiega kapaniu produktu. Zarówno butelka jak i zakrętka zostały wykonane z tworzyw sztucznych w 100% nadających się do recyklingu.

Umowa użyczenia 

Wszystkie uchwyty do systemów dozujących w sklepie adacosmetics.pl dostępne są w ramach zakupu na Umowę użyczenie. Jest to forma współpracy, na podstawie której Klient ma możliwość zakupu uchwytów w promocyjnej cenie 0,10 zł netto/ sztukę, zobowiązując się tym samym do zamawiania wkładów kosmetyków przez cały okres trwania umowy (dwa lata) w ilości 5 sztuk rocznie na uchwyt. Po zakończeniu umowy uchwyty przechodzą na własność Klienta. Więcej informacji można uzyskać  na stronie: https://www.adacosmetics.pl/content/5-umowa lub kontaktując się z naszym działem obsługi Klienta: sklep@adacosmetics.pl lub +48 690 000 581.