Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 30,00 zł - 1 411,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Bogner

Aktywne filtry

Bogner - kosmetyki hotelowe - ADACosmetics.pl

Historia marki Bogner

Bogner to marka stworzona przez wielokrotnego zwycięzcę w narciarstwie biegowym i skokach narciarskich w Niemieckich Mistrzostwach Kombinacji Norweskiej - Willy'ego Bognera. Firma powstała w Monachium w 1932 roku jako niewielki importer sprzętu sportowego, lecz szybko przekształciła się w zakład produkcyjny specjalizujący się w tworzeniu ekskluzywnej odzieży sportowej.
Wszystkie oferowane przez markę Bogner produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i charakteryzują się eleganckim wzornictwem utrzymanym w aktualnych trendach. Najsłynniejszymi ambasadorkami marki były Marilyn Monroe i Ingrid Bergman, które pokochały wąskie spodnie narciarskie ze stretchu i często były w nich widziane. Produkty dedykowane są zarówno dla profesjonalistów (odzież sygnowana nazwiskiem Bogner jest oficjalnym strojem niemieckiej reprezentacji narodowej) jak i dla wszystkich tych, którzy pasjonują się sportem.

Kosmetyki marki Bogner

Współpraca marek Bogner oraz ADA Cosmetics zaowocowała luksusową linią kosmetyków, która jest uosobieniem prostoty, niewymuszonego stylu i ducha sportu. W kolekcji tej znaleźć można pełną ofertę wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów i ciała takich jak żel do mycia ciała, szampon do włosów, balsam do ciała oraz mydło do dłoni, które delikatnie oczyszczają skórę i włosy oraz poprawiają ich nawilżenie. Wszystkie kosmetyki w serii posiadają świeżą, kwiatową kompozycję zapachową wzbogaconą o nuty cytrusowe, jaśmin, aromat róży oraz piżmo. Produkty zostały zamknięte w opakowaniach o minimalistycznym designie, który doskonale oddaje wyrafinowanie i sportowy styl marki Bogner. Kolekcja kosmetyków została dodatkowo uzupełniona o galanterię hotelową, która ma w stylowy sposób zadbać o najwyższy komfort pobytu gości w obiekcie.

Systemy dozowania kosmetyków hotelowych

Kosmetyki z serii Bogner można zakupić zarówno jako miniaturowe opakowania o pojemności 30, jak i butelki z pompką o pojemności 300 ml, a także jako wkłady do systemów Smart Care System oraz press+wash. Opakowania o pojemności 300 ml to ekologiczny i ekonomiczny wybór - produkt zużywany jest do samego końca, dzięki czemu ogranicza się wyrzucanie ledwo napoczętych buteleczek. Jest to oszczędność zarówno dla budżetu hotelu, jak i sposób na zmniejszenie produkcji odpadów plastikowych.
Butelki z kosmetykami zawiesza się na dedykowanych, minimalistycznych uchwytach, które mocuje się do ściany. Wymiana zużytych opakowań jest niezwykle intuicyjna, a wszystkie elementy łatwo wyczyścić i zdezynfekować. Dodatkowo, system wyposażony jest w zabezpieczenie przeciw kradzieży.