Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 706,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

DermaCare Sensitive

Aktywne filtry

DermaCare Sensitive - ADACosmetics.pl

DermaCare — hipoalergiczne kosmetyki hotelowe od ADA Cosmetics 

Liczba osób skłonnych do alergii skórnych rośnie wraz ze wzrostem negatywnego wpływu czynników środowiskowych. Na pogarszający się stan skóry mają wpływ między innymi: spaliny i smog, suche powietrze w klimatyzowanych pomieszczeniach, a także twarda bądź chlorowana woda. Marka ADA Cosmetics International w swoim laboratorium, pod okiem badaczy z fundacji ECARF, stworzyła linię kosmetyków przeznaczonych do codziennej pielęgnacji ciała i włosów również u osób z atopowym zapaleniem skóry.

Linia kosmetyków DermaCare Sensitive dedykowana jest do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do alergii. Kosmetyki zawierają starannie dobrane, łagodne składniki, które oferują idealną pielęgnację bez podrażnień. Lekka formuła produktu z łatwością rozprowadza się na skórze i włosach, sprawiając, że stają się one nawilżone i wyraźnie odżywione.

Kosmetyki dla alergików

ECARF, czyli Fundacja Europejskiego Centrum Badania Alergii, zajmuje się bezpłatnym certyfikowaniem produktów oraz usług przyjaznych alergikom, oraz osobom z różnymi nietolerancjami skóry. Głównym celem fundacji jest szerzenie rzetelnej wiedzy na temat alergii i praca nad rozbudowywaniem listy produktów, usług oraz hoteli przyjaznych dla tej grupy osób. Symbol ECARF na produkcie oznacza, że został on opracowany zgodnie z kryteriami ustalonymi przez naukowców z europejskich uczelni medycznych i wnosi realny wkład w poprawę jakości życia osób z alergiami.

Delikatny skład, w tym bardzo niska koncentracja zapachu kosmetyków DermaCare Sensitive sprawia, że są one przyjazne nie tylko alergikom i osobom z wrażliwą skórą, ale również nadają się do pielęgnacji ciała i włosów u dzieci powyżej 3 roku życia.

Ekologiczne rozwiązania 

Opakowania produktów z linii DermaCare Sensitive zostały wizualnie dopasowane do delikatnych formuł kosmetyków. Pastelowe kolory opakowań zostały połączone z nowoczesnym, prostym kształtem butelek. Wszystkie opakowania nadają się do recyklingu.

Linia DermaCare Sensitive dostępna jest zarówno w małych buteleczkach, jak i jako wkłady do systemów dozujących. W miniaturkach o pojemności 30 ml dostępne są: żel do mycia włosów i ciała, żel pod prysznic oraz balsam do ciała, a także mydełko o pojemności 15 g. Produkt 3w1 — żel do mycia rąk, włosów i ciała dostępny jest w pojemnościach 330 ml w systemie press+wash oraz 300 ml jako wkład do systemu Smart Care System.

Postawienie na te systemy to ekologiczny i ekonomiczny wybór — jeden wkład wystarcza na około 3 tygodnie i zużywany jest do samego końca. Dzięki temu hotel nie musi wyrzucać napoczętych opakowań, a tym samym minimalizuje ilość produkowanych odpadów. Oba systemy posiadają zabezpieczenie przed kradzieżą.