Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 625,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Be different

Aktywne filtry

Be different - kosmetyki - ADACosmetics.pl

Be Different  owocowe kosmetyki hotelowe od ADA Cosmetics

Be Different to jedyna, tak owocowa linia kosmetyków hotelowych od ADA Cosmetics. Kolekcja zaskakuje orzeźwiającymi kompozycjami zapachowymi i kolorowymi etykietami.

W skład linii Be Different wchodzą: żel 3w1 do mycia rąk, włosów i ciała o energizującym zapachu limonki, szampon do włosów o soczystym aromacie arbuza, odżywka do włosów o słodkim i świeżym zapachu dojrzałych jagód, balsam do ciała z chłodzącym efektem mięty oraz mydełko do dłoni o pomarańczowym aromacie.

Wszystkie kosmetyki z linii Be Different dokładnie oczyszczają i odżywiają skórę oraz włosy, a także pozostawiają po sobie przyjemne, owocowe nuty.

Wyróżnij się z linią Be Different

Linia Be Different wyróżnia się nie tylko owocowymi zapachami, ale również kolorowymi etykietami, na których znajdują się motywujące, optymistyczne hasła. "Good Vibes Only", "Start with a smile" i inne etykiety z pozytywnym przekazem, urozmaicą codzienną pielęgnację oraz wprawią Gości w doskonały nastrój.

Kąpiel z kosmetykami z linii Be Different sprawi, że Goście poczują przypływ nowej energii. Szczególnie pokochają ją globtrotterzy i trendsetterzy, dla których podróż jest przygodą przywołującą wyjątkowe wspomnienia, a także urodzeni optymiści, którzy zachwycają się drobnymi rzeczami.

Linia dedykowana jest do nowoczesnych hoteli, które chcą wyrazić swoje pozytywne nastawienie do Gości także poprzez produkty umieszczane w hotelowej łazience. Be Different równie świetnie sprawdzi się w mniejszych domkach i pensjonatach, gdzie Goście przyjeżdżają, by odpocząć i naładować swoje baterie pozytywną energią.

Kolorowe etykiety kosmetyków zarówno ładnie wkomponują się w kolorowe, niestandardowe wnętrza, jak i doskonale przełamią łazienki urządzone w klasycznym stylu.

Ekologia na pierwszym miejscu

Kosmetyki z linii Be Different występują w miniaturowych opakowaniach — tubkach o pojemności 25 ml oraz buteleczkach o pojemności 30 ml. Produkty dostępne są również jako wkłady do systemów dozowania: Smart Care System, SHAPE Dispenser System oraz press+wash.

Systemy dozowania są ekologicznym rozwiązaniem, które pomaga hotelom zminimalizować ilość wytwarzanych odpadów. Jedno opakowanie o pojemności 300 ml wystarcza na około 3 tygodnie intensywnego użytkowania. Kosmetyk z wkładu jest zużywany do samego końca, a cały system posiada zabezpieczenie przed kradzieżą.

Ponadto dostępne są kosmetyki w dużej butelce z pompką (500 ml), w przypadku której istnieje możliwość kupienia uzupełnienia o pojemności 3- lub 5- litrów.