Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 1 096,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Pure Herbs

Aktywne filtry

Pure Herbs - kosmetyki

Pure Herbs — naturalne ziołowe kosmetyki od ADA Cosmetics 

Pure Herbs to kosmetyki hotelowe, które powstały w oparciu o trzy cenne zioła — rozmaryn, melisę i tymianek. Kombinacja ta powoduje, że kosmetyki z linii Pure Herbs doskonale nawilżają, wygładzają i rozświetlają skórę. Mieszanka tych ziół zdaje egzamin również w pielęgnacji włosów, sprawiając, że stają się one gładkie i lśniące. Kosmetyki posiadają bardzo ciekawy zapach, który powstał dzięki dodaniu aromatów słodkich owoców do ziołowej podstawy produktu. Cała seria wyróżnia się stylowymi butelkami, a do zamknięcia opakowań o pojemności 35 ml i 60 ml użyto higienicznych, aluminiowych zakrętek z zintegrowanym uszczelnieniem.

Kosmetyki do hotelowego spa 

Zarówno składy kosmetyków, jak i strona wizualna linii Pure Herbs inspirowane były alpejską przyrodą, która przywodzi na myśl górskie łąki, rwące strumienie oraz czyste powietrze. Kosmetyki z tej linii mają zapewnić poczucie błogiego relaksu połączonego z naturalnym rytuałem pielęgnacji ciała. Kąpiel z użyciem kosmetyków z linii Pure Herbs pomoże się odprężyć i zredukować zmęczenie. Ponadto produkty z kolekcji Pure Herbs z powodzeniem mogą być używane w hotelowym spa — w ofercie sklepu znajdują się olejki do masażu, peelingi do ciała oraz sól do kąpieli.

Galanteria hotelowa z linii Pure Herbs 

Na kolekcję Pure Herbs składa się również galanteria hotelowa, która charakteryzuje się pięknymi, białymi opakowaniami z delikatnym zielonym nadrukiem. Pasujące akcesoria hotelowe, takie jak igielniki, czepki kąpielowe, zestawy do golenia, higieniczne czy do mycia zębów, będą doskonałym uzupełnieniem wyposażenia łazienki i pokoju hotelowego. Galanteria hotelowa to produkty, które często przydają się podczas podróży. Zdarza się, że goście hotelowi zapomną zabrać ze sobą szczoteczki do zębów lub ich bagaż zostanie zgubiony. Wtedy też akcesoria hotelowe, które znajdują się w łazience oraz o które można poprosić w recepcji, będą bardzo przydatne.

Dozowniki hotelowe

Produkty z linii Pure Herbs dostępne są w niewielkich buteleczkach 35 ml, 60 ml oraz w opakowaniach 250 ml. Ponadto istnieje możliwość zakupu kosmetyków w dozownikach z pompką oraz jako wkłady do systemów dozowania Smart Care System, SHAPE Dispenser System oraz press+wash. Wszystkie systemy dozowania posiadają dedykowane uchwyty, które można przymocować do ściany, oraz które posiadają zabezpieczenie przeciw kradzieży. Dodatkowo istnieje opcja uzupełnienia produktów w dozownikach z pompką za pomocą większych opakowań — dostępne są 1- i 5-litrowe butelki.