Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 683,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Eco by Green Culture

Aktywne filtry

Eco by Green Culture

Eco by Green Culture — ekologiczne kosmetyki hotelowe

Kosmetyki z linii Eco by Green Culture zostały oparte na składnikach pochodzenia naturalnego, które są wysoce biodegradowalne. Dzięki przemyślanym składom produkty po spłukaniu wykazują jedynie minimalny wpływ na wodny ekosystem. Substancje aktywne, które znajdują się w kosmetykach, pozwalają na dokładne umycie ciała i włosów, bez podrażnień czy przesuszania ich, a jednocześnie zapewniają przyjemne uczucie odświeżenia. Wszystkie kosmetyki z linii Eco by Green Culture zawierają wyłącznie łagodne środki konserwujące. Produkty powstały bez dodatku sztucznych barwników, parabenów i silikonów.

Certyfikaty dla eko kosmetyków 

Kosmetyki z linii Eco by Green Culture posiadają certyfikaty EU Ecolabel, Nordic Swan Ecolabel, a także Cradle to Cradle. Pierwszy z certyfikatów potwierdza, że wszystkie produkty z linii, w całym ich cyklu życia, mają możliwie jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne. Nordic Swan Ecolabel to z kolei jeden z najbardziej surowych pod względem wymogów oraz najbardziej uznany system certyfikowania i znakowania produktów ekologicznych. Produkty oznaczone tym certyfikatem spełniają surowe normy pod względem wymagań dotyczących jakości produktu i jego wpływu na środowisko naturalne. Certyfikat daje pewność, że produkty nim oznaczone należą do najlepszych w swojej kategorii. Z kolei certyfikat Cradle to Cradle jest stosowanym na całym świecie standardem bezpiecznych i odpowiedzialnych produktów, oznaczający przejście od gospodarki liniowej do gospodarki o obiegu zamkniętym. Produkty wyróżnione tym certyfikatem muszą przekonać niezależny instytut badawczy w pięciu kategoriach: wpływ materiałów na zdrowie, zdolność produktów do recyklingu, ochrona wody i gleby, ochrona powietrza i klimatu oraz sprawiedliwość społeczna. ADA Cosmetics International jest pierwszym na świecie producentem kosmetyków hotelowych, który uzyskał certyfikat Cradle to Cradle na poziomie srebrnym.

Eko hotel z linią Eco by Green Culture

Kosmetyki z linii Eco by Green Culture doskonale sprawdzą się w hotelach, które dążą do istnienia w harmonii z naturą. Produkty idealnie odnajdą się w miejscach, którym bliska jest idea wykorzystywania odnawialnych surowców roślinnych oraz używania materiałów pochodzących z recyklingu.

Wszystkie opakowania kosmetyków z tej linii nadają się w 100% do recyklingu. Kosmetyki dostępne są zarówno w niewielkich buteleczkach i tubkach o pojemności 30 ml, a także jako kartridże do systemów dozowania: Smart Care System, SHAPE Dispenser System oraz press+wash. Butelki umieszczone na eleganckich, minimalistycznych uchwytach będą nie tylko ekologicznym, ale również wygodnym rozwiązaniem dla każdej łazienki hotelowej. Systemy dozowania są łatwe w utrzymaniu czystości i posiadają zabezpieczenie zapobiegające kradzieżom.