Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 22,00 zł - 770,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Fair CosmEthics

Aktywne filtry

Fair CosmEthics - kosmetyki - ADACosmetics.pl

Fair CosmEthics — kosmetyki z certyfikatem Fair Trade

Linia kosmetyków hotelowych Fair CosmEthics to innowacyjne produkty do pielęgnacji ciała i włosów, do których stworzenia wykorzystano składniki z certyfikatem Fair Trade. W skład linii wchodzą: żele do mycia włosów i ciała, mydła w płynie, balsamy do ciała, szampony i odżywki do włosów. Formuły kosmetyków zostały oparte na oleju z orzechów brazylijskich lub na wyciągu z trzciny cukrowej, które pochodzą z upraw objętych zasadami sprawiedliwego handlu.

Olej z orzechów brazylijskich nadaje połysk i wygładza włosy, a skórze przywraca nawilżenie i elastyczność. Z kolei wyciąg z trzciny cukrowej zmiękcza skórę oraz pomaga jej w zachowaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia. Kosmetyki hotelowe z linii Fair CosmEthics chronią skórę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak mróz i wiatr, a także przed szkodliwym wpływem klimatyzacji.

Wszystkie kosmetyki posiadają delikatny zapach bogaty w owocowe nuty i ciepłe aromaty drzewne.

Fair Trade — Sprawiedliwy Handel

Ruch społeczny Fair Trade ma na celu wspieranie zasad uczciwego handlu w przestrzeni międzynarodowej. Kładzie nacisk na zrównoważony rozwój, koncentrując się na poprawie warunków ekonomicznych, społecznych i środowiskowych rolników oraz producentów w krajach rozwijających się. Kupując produkty z certyfikatem Fair Trade, przyczyniamy się do promowania nowoczesnych i zrównoważonych metod upraw. Sprawiamy, że poprawiają się warunki pracy i życia rolników oraz że są oni sprawiedliwie wynagradzani za swoją pracę.

Produkty Fair Trade

Linia Fair CosmEthics jest dedykowana do hoteli, które oprócz wysokiej jakości produktów, chcą wspierać ideę zrównoważonego rozwoju. Kosmetyki z certyfikatem Fair Trade pomogą zwrócić uwagę na zachowania konsumpcyjne ludzi i firm, a w przyszłości mogą przyczynić się do podejmowania bardziej odpowiedzialnych decyzji zakupowych i biznesowych.

Na kolekcję Fair CosmEthics składają się jednorazowe kosmetyki hotelowe w butelkach i tubkach o pojemności 30 ml, a także wkłady do systemów dozowania Smart Care System oraz SHAPE Dispenser System. Oba systemy dozowania to ekologiczne rozwiązanie, które jest odpowiedzią na ogromną ilość odpadów generowanych przez hotel. Jeden wkład wystarcza na około 3 tygodnie użytkowania i jest zużywany do samego końca, dzięki temu ograniczone są zarówno odpady plastikowe, jak i płynne. Jednocześnie to bardzo wygodne i stylowe rozwiązanie, które będzie pasować do każdej łazienki. Zarówno Smart Care System, jak i SHAPE Dispenser System składają się z wąskich butelek, dlatego bez problemu znajdzie się na nie miejsce nawet pod niewielkim prysznicem.