Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Systemy dozowania

Podkategorie

 • Dozowniki z pompką

  Dozowniki z pompką 

  System dozowania do butelek z pompką od marki ADA Cosmetics składa się z uchwytu ze stali nierdzewnej oraz pasujących do niego butelek o pojemności 300 ml z kolekcji Hydro Basics, Pure Herbs oraz Fair CosmEthics. 

  Ekologiczne rozwiązanie dla hotelu 

  Solidny, praktyczny i elegancki uchwyt został wykonany ze stali nierdzewnej i został dodatkowo wyposażony w blokadę zabezpieczającą przed kradzieżą. Dzięki montażowi na śruby solidnie trzyma się ściany gwarantując bezawaryjne działanie przez długi czas.  

  Butelki z pompką zostały wykonane z trwałego materiału i są dedykowane do wielokrotnego uzupełniania. Dzięki specjalnej pompce gość hotelowy otrzymuje każdorazowo odpowiednią dawkę kosmetyku, a jej solidność wykonania sprawia, że będzie działała przez długi czas bez samoistnego kapania. Dozowniki o pojemności 300 ml wystarczają na około 3-4 tygodnie użytkowania. 

  Systemy dozowania marki ADA Cosmetics powstały aby ograniczyć ilość odpadów produkowanych przez obiekty hotelarskie. Zastępuje ono jednorazowe, miniaturowe kosmetyki, które często są wyrzucane zaraz po otwarciu. Generuje to nie tylko olbrzymią ilość odpadów plastikowych i płynnych, ale także wpływa niekorzystnie na budżet hotelu. Jedno opakowanie w dozowniku z pompką jest zużywane do końca i może być uzupełniane. 

  Szeroki wybór kosmetyków 

   W ofercie pasujących linii znajdziemy żele do mycia ciała i włosów, mydła do dłoni, balsamy do ciała oraz odżywki do włosów. Tak szeroki wybór pozwala na kompleksowe wyposażenie łazienki hotelowej w niezbędne kosmetyki. System jest łatwy w uzupełnianiu, a do tego celu dedykowane są opakowania o pojemności 1 lub 5 litrów. 

 • ILLI 1

  ILLI 1 - system dozowania kosmetyków hotelowych 

  System dozowania ILLI 1 charakteryzuje się estetycznym wykonaniem połączonym z wyjątkową funkcjonalnością. Jego nowoczesny, lekko zakrzywiony, ergonomiczny kształt pozwala na dozowanie kosmetyku za pomocą jednej dłoni. Ten solidny dozownik składa się z tyłu w kolorze czarnym oraz frontów, gdzie do wyboru mamy trzy opcje kolorystyczne: białą, szarą oraz czarną. Każdy z frontów może również zawierać oznaczenie informujące o przeznaczeniu kosmetyków. Do wyboru są fronty z napisem SOAP, HAIR.BODY oraz HAIR.BODY.HANDS. Do zamocowania wkładu z kosmetykiem służy czarny klips mocujący. Dozowniki z serii ILLI 1 są łatwe w czyszczeniu i konserwacji, a dzięki mocowaniu na śruby gwarantują bezproblemowe użytkowanie. Zamontowanie dozowników z serii ILLI 1 pozwala na redukcję kosztów na poziomie pomiędzy 30 a 50% w porównaniu do tradycyjnych, miniaturowych kosmetyków hotelowych. 

  Ekonomiczne, wymienne wkłady kosmetyków 

  Kosmetyki z serii ILLI 1 występują w pojemności 325 ml i posiadają zawór zabezpieczający przed samoistnym wylewaniem się produktu. Wszystkie wkłady do systemu ILLI 1 posiadają certyfikat EU Ecolabel potwierdzający, że kosmetyki z tej linii, w całym ich cyklu życia, mają możliwie jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne. W naszej ofercie znaleźć można żel do mycia ciała, mydło w płynie oraz produkt 2w1 dedykowany do mycia ciała i włosów. Formuły produktów zostały opracowane tak, by 97% ulegały biodegradacji, natomiast konserwanty oraz olejki zapachowe zostały zredukowane do absolutnego minimum. Wszystkie kosmetyki mają subtelny, świeży zapach, który spodoba się zarówno kobietom jak i mężczyznom. Opakowania produktów nadają się w 100% do recyklingu.

  Skandynawski design 

  System dozowania kosmetyków hotelowych ILLI 1 idealnie pasuje do wszystkich łazienek urządzonych w stylu skandynawskim. Styl ten jest charakterystyczny dla krajów Europy Północnej, lecz od wielu lat zyskuje także wielu zwolenników na całym świecie. Charakteryzuje się minimalizmem, prostą paletą barw, w której główną rolę gra biel, szarości i czerń, przełamane np. jednym charakterystycznym kolorem. Ponadto, w stylu skandynawskim ważną rolę gra kontakt z naturą, który przejawia się poprzez używanie naturalnych elementów wystroju, takich jak drewno, czy kamień. System dozowania ILLI 1 został zaprojektowany w duńskim biurze projektowym Bønnelycke Architects i jest odzwierciedleniem skandynawskiego stylu. 

  Umowa użyczenie 

  Wszystkie uchwyty dostępne w sklepie internetowym adacosmetics.pl mogą zostać zakupione w ramach tzw. umowy użyczenie. Umowa upoważnia do zakupu uchwytów w promocyjnej cenie 0,10 zł/netto/szt i zobowiązuje Klientów do zakupu wkładów z kosmetykami w ilości 5 sztuk rocznie na uchwyt, przez okres trwania umowy. Po zakończeniu umowy uchwyty przechodzą na własność hotelu. Więcej informacji znajduje się na zakładce dotyczącej Umowy użyczenie lub u naszego zespołu obsług Klienta. 

 • ILLI 2

  ILLI 2 - ekologiczny system dozowania kosmetyków hotelowych 

  System dozowania ILLI 2 wyróżnia się pojemnością, funkcjonalnością i smukłym kształtem. Uchwyty z tej serii występują w dwóch opcjach kolorystycznych: białej i antracytowej. W obu wariantach kolorystycznych do wyboru są dwie opcje oznaczeń zawartości kosmetyku w postaci napisu SOAP lub HAIR.BODY. Uchwyty posiadają mocowanie na śruby, dzięki czemu z łatwością utrzymują dużą butelkę z kosmetykiem. 

  Ekologiczne rozwiązanie do hotelu 

  Do systemu ILLI 2 dedykowane są wkłady o pojemności 525 ml w pasujących kolorem butelkach nadających się do recyklingu. Butelki zostały dodatkowo wyposażone w zawór zabezpieczający przed samoistnym kapaniem produktu. Duża pojemność opakowań sprawia, że kosmetyk wystarcza na nawet 6-8 tygodni dzięki czemu znacząco zredukowane są zarówno koszty jak i ilość odpadów plastikowych. W naszej ofercie znaleźć można żel do mycia ciała i włosów oraz mydło w płynie. Formuły obu produktów zostały opracowane tak, by 97% ulegały biodegradacji, natomiast konserwanty oraz olejki zapachowe zostały zredukowane do absolutnego minimum. Wszystkie kosmetyki mają subtelny, świeży zapach, który spodoba się zarówno kobietom jak i mężczyznom. Wszystkie wkłady do systemu ILLI 2 posiadają certyfikat EU Ecolabel potwierdzający, że kosmetyki z tej linii, w całym ich cyklu życia, mają możliwie jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne. 

  Skandynawski dodatek do łazienki hotelowej 

  Styl skandynawski powstał na północy Europy, lecz od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych trendów w urządzaniu wnętrz na całym świecie. Charakteryzuje się minimalizmem i prostotą, a częstymi dodatkami są elementy z naturalnego drewna i kamienia. Ograniczona paleta barw, w której dominują biele i szarości często są przełamane jednym kolorem, który dodaje charakteru całemu wnętrzu, np. zgaszona żółcią lub turkusem. Systemy dozujące ILLI 2 idealnie pasują do wszystkich łazienek urządzonych w stylu skandynawskim.

  Umowa użyczenie 

  Wszystkie uchwyty w sklepie adacosmetics.pl mogą zostać zakupione w ramach tzw. umowy użyczenie. Jest to umowa podpisywana na okres dwóch lat, na podstawie której Klient ma możliwość zakupienia uchwytów w promocyjnej cenie 0,10 gr netto za sztukę, zobowiązując się tym samym do zakupu wkładów kosmetyków w ilości pięciu sztuk rocznie na uchwyt. Po zakończeniu trwania umowy uchwyty przechodzą na własność Klienta. Po więcej informacji zapraszamy na podstronę: https://www.adacosmetics.pl/content/5-umowa lub do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta: sklep@adacosmetics.pl, 690 000 581. 

 • press + wash

  Press+wash - system dozujący kosmetyki hotelowe 

  System press+wash to bardzo funkcjonalne, niezawodne i łatwe w konserwacji rozwiązanie pomagające oferować w łazienkach wysokiej klasy kosmetyki hotelowe. W serii uchwytów press+wash do wyboru są pojedyncze dozowniki w czterech opcjach kolorystycznych: białym, srebrnym błyszczącym, srebrnym matowym oraz złotym. Dla wszystkich kolorów uchwytów istnieją dwie opcje montażowe – na śruby lub taśmę samoprzylepną. Uchwyty posiadają zabezpieczenie przed kradzieżą, a zwolnienie pustej butelki jest możliwe tylko za pomocą kluczyka. 

  Ekologiczne rozwiązanie 

  Do systemu press+wash dedykowane są butelki o dwóch pojemnościach: 300 lub 330 ml, które wystarczają na około 3-4 tygodnie użytkowania. Zastąpienie tradycyjnych, miniaturowych kosmetyków hotelowych tym systemem dozowania pozwala na redukcję kosztów na poziomie między 30 a 50%. W ofercie kosmetyków z systemu press+wash znaleźć można pełną gamę produktów do pielęgnacji ciała i włosów takich jak żel pod prysznic, mydło do dłoni, balsam do ciała, szampon i odżywkę do włosów a także produkty 2w1 oraz 3w1. Dodatkowo dzięki faktowi, że jest to system zamknięty, znacząco podwyższony jest poziom higieny. Do wyboru są butelki nieprzezroczyste z bocznym paskiem do podglądu ilości produktu oraz przezroczyste. Każda etykieta informująca o nazwie linii i przeznaczeniu kosmetyku została zaprojektowana tak, że zniwelowane jest ryzyko jej samoistnego odklejenia się od opakowania. Wszystkie wkłady do systemu zostały wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, które w 100% nadaje się do recyklingu. Dodatkowo opakowania zostały zaprojektowane tak, by zapobiec kapaniu produktu. 

  Umowa użyczenie 

  Istnieje możliwość zakupienia uchwytów z oferty sklepu internetowego adacosmetics.pl na tak zwaną umowę użyczenia. Jest to podpisywana na okres dwóch lat umowa między Klientem a dystrybutorem ADA Cosmetics - firmą Chemitech Sp. z o.o.. Na podstawie umowy Klient ma możliwość zakupienia uchwytów w promocyjnej cenie 0,10 zł netto za sztukę, tym samym zobowiązując się do zakupu 5 uchwytów rocznie na uchwyt przez okres trwania umowy. Po wygaśnięciu umowy uchwyty przechodzą na własność Klienta. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z podstroną:https://www.adacosmetics.pl/content/5-umowa lub do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta: sklep@adacosmetics.pl, +48 690 000 581.

 • SHAPE Dispenser System

  SHAPE Dispenser System - system dozujący kosmetyki hotelowe z pompką

  SHAPE Dispenser System to najnowsze rozwiązanie wśród systemów dozowania kosmetyków hotelowych od firmy ADA Cosmetics. System SHAPE powstał na podstawie najlepiej sprzedającej się linii dozowników - Smart Care System poprzez dodanie do butelek opatentowanej pompki nowej generacji. Szczelne butelki z pompką posiadające blokadę zabezpieczającą przed odkręceniem, co zapobiega zanieczyszczaniu się kosmetyku, a tym samym gwarantuje gościom hotelowym maksymalną higienę i bezpieczeństwo.

  System dozowania dopasowany do Twoich potrzeb

  Dzięki prostej konstrukcji i gładkiej powierzchni butelki, wkłady można z zewnątrz z łatwością czyścić i dezynfekować. W celu kontrolowania ilości wkładu każda butelka posiada na boku przezroczyste paski, które pokazują, ile kosmetyku pozostało. Zamknięty system dozujący w postaci pompki w butelkach z serii SHAPE został zaprojektowany tak, by z łatwością dozować dokładnie taką ilość żelu pod prysznic, szamponu do włosów, mydła do dłoni czy balsamu do ciała bez kapania.

  Uchwyty do butelek są łatwe w montażu i zostały zaprojektowane tak, by być nieomal niewidoczne, a jednocześnie zapewniać solidne wsparcie do zamontowanego kosmetyku. Uchwyty mogą być montowane zarówno na śruby, jak i taśmę montażową. Występują w trzech uniwersalnych kolorach: białym, czarnym i srebrnym. Dzięki specjalnemu kluczykowi wkłady mogą być z łatwością zmieniane, co w porównaniu z uzupełnianiem klasycznych dozowników z pompką skutkuje znaczną oszczędnością czasu.

  Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie do hotelu

  System SHAPE minimalizuje również konieczność codziennego uzupełniania kosmetyków hotelowych wraz z jednoczesną redukcją odpadów plastikowych o 67% i oszczędnością niezużytych do końca kosmetyków o 50% w porównaniu z jednorazowymi kosmetykami hotelowymi o małych pojemnościach. Jedna butelka o pojemności 300 ml z serii SHAPE zastępuje od 20 do 25 jednorazowych buteleczek kosmetyków hotelowych. Wszystkie butelki i nakrętki z prezentowanego systemu w 100% nadają się do recyklingu i są wykonane z polipropylenu niezanieczyszczającego środowisko. Po użyciu butelki są ponownie wprowadzane do systemu recyklingu. W ten sposób używanie systemu SHAPE zmniejsza ilość odpadów plastikowych i płynnych nawet o 85%.

  System ten, to również korzystne rozwiązanie pod względem budżetu, ponieważ w porównaniu z mini porcjami kosmetyków koszty są niższe nawet o 40%. Szeroki wybór dostępnych kosmetyków z najpopularniejszych linii marki ADA Cosmetics sprawia, że każdy obiekt znajdzie produkty spełniające ich oczekiwania.

 • Smart Care System

  Smart Care System - system dozowania kosmetyków hotelowych 

  Opatentowane, przyjazne dla środowiska dozowniki Smart Care System są połączeniem współczesnego designu z użytecznością. W systemie Smart Care znaleźć można dwa modele dozowników: pojedynczy lub podwójny. Pojedynczy uchwyt, dzięki swojej niezwykłej smukłości, sprawdzi się w łazienkach o ograniczonej przestrzeni. Uchwyt ten występuje w dwóch opcjach montażowych – przykręcanej oraz przyklejanej. Podwójny uchwyt sprawdzi się wszędzie tam, gdzie hotel chce pozostawić do dyspozycji gości dwa produkty skomponowane według potrzeb. Najczęściej wybierany miejscami do umieszczenia uchwytów jest prysznic lub miejsce obok wanny lub umywalki. Lekko zakrzywiona konstrukcja uchwytu gwarantuje łatwe dozowanie. Podwójny uchwyt systemu Smart Care powinien być zamontowany jednocześnie za pomocą śrub i z użyciem taśmy montażowej. Uchwyty z serii Smart Care System występują w trzech opcjach kolorystycznych: białej, srebrnej błyszczącej oraz srebrnej matowej. Wszystkie uchwyty posiadają zabezpieczenie przed kradzieżą wkładu – do jego odblokowania niezbędny jest specjalny klucz. 

  Ekologiczne rozwiązanie dla hotelu 

  Smart Care System to ekonomiczne oraz wydajne rozwiązanie ponieważ wkład do uchwytu zawiera aż 300 ml kosmetyku, co wystarcza na około 3-4 tygodnie użytkowania. W zestawieniu z miniaturkami, które są najczęstszą formą pozostawiania produktów pielęgnacyjnych w łazienkach hotelowych, system Smart Care pozwala na zredukowanie kosztów nawet o 40%. Oprócz obniżenia kosztów system dozowników Smart Care redukuje również ilość odpadów płynnych o około 85% ponieważ butelki opróżniane są do końca. Zredukowana zostaje również pięciokrotnie ilość odpadów plastikowych. Wkłady do systemu Smart Care są również bardzo higieniczne. Jest to system zamknięty, który chroni kosmetyk przed bakteriami. Zarówno butelka z kosmetykiem jak i uchwyt są łatwe w utrzymaniu czystości i dezynfekcji. Sama wymiana wkładu jest bardzo szybka i intuicyjna. 

  Szeroki wybór kosmetyków

  W ofercie marki ADA International do wyboru jest szeroka gama wkładów o różnych składach i wariantach zapachowych. Do wyboru są butelki nieprzezroczyste z bocznym paskiem do podglądu ilości produktu oraz przezroczyste. Każda etykieta informująca o nazwie linii i przeznaczeniu kosmetyku została zaprojektowana tak, że zniwelowane jest ryzyko jej samoistnego odklejenia się od opakowania. Zakrętka butelki została zaprojektowana tak, że zapobiega kapaniu produktu. Zarówno butelka jak i zakrętka zostały wykonane z tworzyw sztucznych w 100% nadających się do recyklingu.

  Umowa użyczenia 

  Wszystkie uchwyty do systemów dozujących w sklepie adacosmetics.pl dostępne są w ramach zakupu na Umowę użyczenie. Jest to forma współpracy, na podstawie której Klient ma możliwość zakupu uchwytów w promocyjnej cenie 0,10 zł netto/ sztukę, zobowiązując się tym samym do zamawiania wkładów kosmetyków przez cały okres trwania umowy (dwa lata) w ilości 5 sztuk rocznie na uchwyt. Po zakończeniu umowy uchwyty przechodzą na własność Klienta. Więcej informacji można uzyskać  na stronie: https://www.adacosmetics.pl/content/5-umowa lub kontaktując się z naszym działem obsługi Klienta: sklep@adacosmetics.pl lub +48 690 000 581.Aktywne filtry

Eleganckie systemy dozujące

Inteligentne systemy dozujące są kompatybilne z wkładami z linii ADA Cosmetics i występują w kilku wersjach kolorystycznych. Szeroki wybór linii kosmetyków hotelowych, gdzie każda wyróżnia się innym designem opakowań oraz uchwyty dostępne w kilku kolorach, sprawiają, że systemy dozowania można idealnie wkomponować w każdą łazienkę hotelową.

Montaż systemów dozujących marki ADA Cosmetics jest możliwy na dwa sposoby: przykręcenie na śruby lub przyklejenie na specjalną taśmę montażową.

Zalety inteligentnych rozwiązań hotelowych

Smart Care System+, SHAPE Dispenser System, press+wash, ILLI 1 oraz ILLI 2 to ekonomiczne systemy dozowania, w których zamontowany produkt zużywany jest do samego końca. Wkłady posiadają szczelne systemy zaworów, które powodują, że produkt nie kapie i jest dużej eksploatowany niż w przypadku standardowych rozwiązań. Dodatkowo systemy dozujące Smart Care System+, SHAPE Dispenser System, press+wash, które są dostępne w naszym sklepie, posiadają zabezpieczenie, które zapobiega niechcianym kradzieżom wkładów.

SMART CARE SYSTEM

SHAPE DISPENSER SYSTEM

PRESS WASH

ILLI