Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 19,00 zł

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

So Fresh by Chemitech

Aktywne filtry

So Fresh by Chemitech żel do mycia - ADACosmetics.pl

So Fresh by Chemitech — uniwersalny żel pod prysznic

So Fresh by CHEMITECH to produkt, który powstał jako efekt wieloletniej współpracy naszej firmy z marką ADA Cosmetics International. Chcieliśmy stworzyć uniwersalny produkt, który spełni potrzeby polskiego rynku zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym.

Żel So Fresh by CHEMITECH to produkt 3w1 o perłowo-kremowej konsystencji, dedykowany do mycia ciała, włosów i dłoni. Skład kosmetyku został oparty o olejki eteryczne ze skórki cytryny oraz wyciąg ze skórki słodkiej pomarańczy, które wykazują właściwości tonizujące i odżywcze. Żel pod prysznic z łatwością się rozprowadza i dobrze się pieni. Posiada neutralne pH, nawilża skórę i włosy, a piękny cytrusowy zapach kosmetyku sprawia, że kąpiel pozostawia uczucie orzeźwienia oraz poprawia nastrój.

System dozowania press+wash 

So Fresh by CHEMTECH to produkt dedykowany do systemu dozowania press+wash, który w praktyczny i elegancki sposób pozwala na zredukowanie kosztów związanych z udostępnianiem kosmetyków w łazienkach hotelowych. Wkład z kosmetykiem umieszczany jest na uchwycie, który mocuje się do ściany. Istnieją dwie możliwości przymocowania uchwytu — można go przykleić na silną taśmę montażową lub przykręcić.

Jedna butelka z żelem pod prysznic wystarcza nawet na trzy tygodnie użytkowania. Po zużyciu produktu do końca należy wymienić wkład na nową butelkę. System press+wash został wyposażony w system zabezpieczenia przeciw kradzieży, dzięki temu tylko uprawnione osoby mogą zdjąć opakowanie produktu z uchwytu. Cały system, zarówno butelka z kosmetykiem, jak i uchwyt, łatwo wyczyścić i zdezynfekować, zapewniając tym samym wysoki poziom higieny w łazience hotelowej.