Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 36,00 zł - 1 456,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

ARgENTUM

Aktywne filtry

ARgENTUM - luksusowe kosmetyki hotelowe - ADACosmetics.pl

Historia marki ARgENTUM

Marka ARgENTUM została założona w 2012 roku przez Joy Isaacs. Założycielka marki od samego początku wierzyła w wyjątkowe właściwości srebra stosowanego w pielęgnacji skóry. Zdarzenia, które miały miejsce w jej życiu dodatkowo zmotywowały ją do stworzenia marki kosmetyków zawierających właśnie ten szczególny składni
k. To był początek podróży w tworzeniu marki ARgENTUM. Joy podzieliła się swoją wizją z przyjaciółką, której pełne pasji zaangażowanie doprowadziły Joy do poznania doktora Gilberta Mouzina, naukowca w dziedzinie dermokosmetyki. Ich celem stało się stworzenie luksusowej gamy produktów opartych na składnikach pochodzenia naturalnego, dostarczających przełomowych osiągnięć naukowych w nowoczesnej pielęgnacji skóry. Po latach badań w dziedzinie dermokosmetyki opracowali opatentowaną fuzję dwóch niezbędnych składników — Silver Hydrosol i DNA HP. Rezultatem tego połączenia są kosmetyki przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry, mają działanie regenerujące, doskonale nawilżają, oraz wygładzają drobne zmarszczki.

Kosmetyki marki ARgENTUM

Współpraca marek ARgENTUM oraz ADA Cosmetics zaowocowała stworzeniem kosmetyków hotelowych charakteryzujących się naturalnymi, wegańskim składami. Dzięki partnerstwu marek powstały wyselekcjonowane, eleganckie produkty do pielęgnacji włosów i ciała, które zawierają srebro znane ze swoich dobroczynnych właściwości. W ofercie znalazł się szampon, żel pod prysznic, mydło do dłoni, odżywka do włosów oraz balsam do ciała. Kolekcja charakteryzuje się wyjątkowym zapachem, który jest połączeniem cytrusowych i ziołowych nut. W kompozycji zapachowej znaleźć można bergamotkę, geranium, aromaty różane oraz drzewo sandałowe. Opakowania w tej linii mają piękny design, który doskonale wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze.

Systemy dozowania kosmetyków hotelowych

Kosmetyki z serii ARgENTUM można zakupić zarówno jako miniaturowe opakowania o pojemności 50 ml, a także jako wkłady do systemów Smart Care System oraz SHAPE Dispenser System, jak i w formie butelek z pompką. Opakowania o pojemności 300 ml to ekologiczny i ekonomiczny wybór — produkt zużywany jest do samego końca, dzięki czemu ogranicza się wyrzucanie ledwo napoczętych buteleczek. Jest to oszczędność zarówno dla budżetu hotelu, jak i sposób na zmniejszenie produkcji odpadów plastikowych.
Butelki z kosmetykami zawiesza się na dedykowanych, minimalistycznych uchwytach, które mocuje się do ściany. Wymiana zużytych opakowań jest niezwykle intuicyjna, a wszystkie elementy łatwo wyczyścić i zdezynfekować. Dodatkowo wszystkie systemy dozowania wyposażone są w zabezpieczenie przeciw kradzieży.