Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 1 047,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Luis Trenker

Aktywne filtry

Luis Trenker - luksusowe kosmetyki hotelowe - ADACosmetics.pl

Historia marki Luis Trenker

Marka Luis Trenker została założona w 1995 roku przez dwóch braci Michi i Hansjörga Klemera w Bolzano we Włoszech. Początkowo była ona ściśle związana z bawarskim producentem odzieży skórzanej MEINDL. Po pięciu latach współpracy marka Luis Trenker oddzieliła się, a pełną odpowiedzialność za jej prowadzenie przejął Michi Klemer.
Marka zaczęła od wprowadzenia na rynek swojej pierwszej kolekcji nart i tego samego roku ubrała brazylijską drużynę sportów zimowych na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Turynie oraz niemiecką drużynę narciarstwa alpejskiego na Igrzyska Paraolimpijskie, które również odbywały się w Turynie. W 2009 roku marka po raz pierwszy wchodzi na rynek hotelowy, prezentując koncepcję apartamentu hotelowego w stylu Luisa Trenkera. Projekt powstaje we współpracy z włoskim specjalistą od wyposażenia hoteli OltreMoDo. W apartamencie wdrożony zostaje również specjalny projekt kabiny na podczerwień we współpracy z Physiotherm. Działania marki nabierają rozpędu i po otwarciu sklepu internetowego z kolekcjami odzieży outdoorowej powstają również nowe sklepy stacjonarne, domki noclegowe oraz nowe apartamenty hotelowe. W 2012 roku marka organizuje wyjątkowy pokaz mody, który odbywa się na szczycie Ortler na wysokości prawie 4000 metrów. W 2014 roku marka Luis Trenker wprowadza na rynek pierwszą gamę produktów pielęgnacyjnych oferowanych w wybranych hotelach. Następnie rozszerza oferowaną gamę produktów o pościel. Obecnie marka Luis Trenker podąża nurtem „slow fasion” a ubrania, które projektują, definiuje niepowtarzalny styl, który w połączeniu z trwałością i jakością sprawia, że odzież marki Luis Trenker towarzyszy jej użytkownikom nie tylko przez jeden sezon, ale przez wiele lat.

Kosmetyki marki Luis Trenker

Współpraca marek Luis Trenker oraz ADA Cosmetics zaowocowała produkcją i dystrybucją kosmetyków hotelowych do szerokiego grona obiektów, które chcą podkreślić swoją wyjątkowość. Dzięki partnerstwu marek powstały wyselekcjonowane, eleganckie produkty do pielęgnacji włosów i ciała, które mają umilać pobyt gościom luksusowych hoteli na całym świecie. W ofercie znalazł się szampon, żel pod prysznic, mydło do dłoni, odżywka do włosów oraz balsam do ciała. Kolekcja charakteryzuje się wyjątkowym zapachem, który jest połączeniem kwiatów i ziół z alpejskich łąk. Opakowania w tej linii mają prosty, minimalistyczny design, który doskonale wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze.

Systemy dozowania kosmetyków hotelowych

Kosmetyki z serii Luis Trenker można zakupić zarówno jako miniaturowe opakowania o pojemności 50 ml, a także jako wkłady do systemów Smart Care System oraz SHAPE Dispenser System jak i w formie butelek z pompką. Opakowania o pojemności 300 ml to ekologiczny i ekonomiczny wybór — produkt zużywany jest do samego końca, dzięki czemu ogranicza się wyrzucanie ledwo napoczętych buteleczek. Jest to oszczędność zarówno dla budżetu hotelu, jak i sposób na zmniejszenie produkcji odpadów plastikowych.
Butelki z kosmetykami zawiesza się na dedykowanych, minimalistycznych uchwytach, które mocuje się do ściany. Wymiana zużytych opakowań jest niezwykle intuicyjna, a wszystkie elementy łatwo wyczyścić i zdezynfekować. Dodatkowo system Smart i SHAPE wyposażony jest w zabezpieczenie przeciw kradzieży.