Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 37,00 zł - 1 122,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Soapsmith

Aktywne filtry

Soapsmith - luksusowe kosmetyki hotelowe - ADACosmetics.pl

Historia marki Soapsmith

Marka Soapsmith powstała w 2012 roku a jej założycielką była Sam Jameson, która za cel obrała sobie ożywienie prawie utraconego przemysłu rzemieślniczego i produkcyjnego w stolicy Wielkiej Brytanii. Jej hobby związane z rzemieślniczą produkcją mydła i tworzeniem zapachów przekształciła w rentowny biznes. Soapsmith narodził się z pragnienia przywoływania wspomnień poprzez zapach, czerpiąc inspirację z otaczającego nas świata: ludzi, miejsc i momentów. Obecnie marka oferuje siedem charakterystycznych zapachów, które towarzyszą produktom do kąpieli i pielęgnacji ciała. Wszystkie produkty marki Soapsmith oparte są na naturalnych składnikach, które odżywiają i pielęgnują skórę.

Kosmetyki marki Soapsmith

Współpraca marek Soapsmith oraz ADA Cosmetics zaowocowała powstaniem odważnej i tętniącej życiem kolekcji kosmetyków hotelowych. Etykieta produktu opiera się na projekcie ilustracji z asortymentu kosmetyków Soapsmith Hackney. Projekt grafiki został zainspirowany teksturami, typografią, sztuką uliczną i innymi wrażeniami zmysłowymi charakterystycznymi dla tego obszaru Londynu. Zapach linii to połączenie drzewa sandałowego i geranium ze świeżą bergamotką i rozmarynem. Wszystkie kosmetyki z tej linii są uosobieniem idealnej równowagi między ilością naturalnych ekstraktów zapewniających dobre nawilżenie skóry i włosów a bogatą, gęstą pianą i wyjątkowym zapachem.

Systemy dozowania kosmetyków hotelowych

Kosmetyki z serii Soapsmith można zakupić jako miniaturowe opakowania o pojemności 30 ml, a także jako wkłady do systemów Smart Care oraz SHAPE Dispenser System. Opakowania o pojemności 300 ml to ekologiczny i ekonomiczny wybór — produkt zużywany jest do samego końca, dzięki czemu ogranicza się wyrzucanie ledwo napoczętych buteleczek. Jest to oszczędność zarówno dla budżetu hotelu, jak i sposób na zmniejszenie produkcji odpadów plastikowych.
Butelki z kosmetykami zawiesza się na dedykowanych, minimalistycznych uchwytach, które mocuje się do ściany. Wymiana zużytych opakowań jest niezwykle intuicyjna, a wszystkie elementy łatwo wyczyścić i zdezynfekować. Dodatkowo systemy wyposażone są w zabezpieczenie przeciw kradzieży. Dopełnieniem oferty są kosmetyki w butelkach z pompką o pojemności 300 ml oraz ich uzupełnienia o pojemności 3 l.