Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 430,00 zł - 2 724,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Asprey

Aktywne filtry

Asprey - luksusowe kosmetyki hotelowe - ADACosmetics.pl

Historia marki Asprey

Asprey to brytyjska luksusowa marka, którą charakteryzuje niepowtarzalny styl, doskonała jakość produktów, innowacyjne wzornictwo oraz kompleksowa, profesjonalna obsługa. Marka Asprey zajmuje się przede wszystkim projektowaniem, produkcją i sprzedażą detaliczną biżuterii, wyrobów ze srebra, artykułów gospodarstwa domowego, galanterii skórzanej oraz zegarków.
Asprey ma długie i ugruntowane relacje z brytyjską rodziną królewską, sięgające XIX wieku. Obecnie Asprey ma tytuł nadwornego dostawcy biżuterii i srebra dla księcia Walii. Marka dostarcza też korony, tiary i berła dla rodzin królewskich na całym świecie. Firma Asprey została założona w Anglii w Mitcham w hrabstwie Surrey w 1781 roku jako tkalnia jedwabiu przez Williama Aspreya, wkrótce stała się luksusowym centrum handlowym. Dziś Asprey kojarzy się przede wszystkim z artykułami o ekskluzywnym designie, a oferta marki jest kierowana do tych, którzy poszukują poziomu jakości, który jest obecnie rzadko dostępny.

Kosmetyki marki Asprey

ADA Cosmetics już od ponad dekady produkuje kosmetyki hotelowe dla brytyjskiej luksusowej marki Asprey. Kosmetyki hotelowe z linii Purple Water charakteryzują się ponadczasowym zapachem, doskonałymi recepturami i wyjątkową estetyką opakowań. Formuły produktów powstały w oparciu o wyłącznie najlepsze olejki eteryczne, które nadają produktom wyjątkową cytrusową świeżość z nutami korzennymi. Cytryna, mandarynka i jakaranda tworzą nuty głowy, podczas gdy kwiat pomarańczy, bazylia i imbir tworzą charakterystyczne serce. Korzeń wetiweru, pieprz i piżmo dopełniają nuty bazowe ziemistą i ponadczasową głębią. Linia kosmetyków hotelowych Asprey Purple Water jest kierowana do ekskluzywnych pięciogwiazdkowych hoteli, które pragną rozpieszczać swoich gości produktami o wyjątkowej jakości. Kolekcja kosmetyków została dodatkowo uzupełniona o galanterię hotelową, która ma w stylowy sposób zadbać o najwyższy komfort pobytu gości w obiekcie.

Przyjazny dla środowiska system dozowania kosmetyków hotelowych

Kosmetyki z serii Asprey Purple Water można zakupić zarówno jako miniaturowe opakowania o pojemności 30 ml, a także jako butelki z pompką o pojemności 360 ml. Dozowniki z pompką to ekologiczny i ekonomiczny wybór, ponieważ produkt zużywany jest do samego końca, dzięki czemu ograniczone zostaje wyrzucanie ledwo napoczętych buteleczek. Jest to oszczędność zarówno dla budżetu hotelu, jak i sposób na zmniejszenie produkcji odpadów plastikowych.
Marki ADA Cosmetics i Asprey są wspólnie zaangażowane w ochronę środowiska dlatego receptury kosmetyków oraz opakowania zewnętrzne są wytwarzane w sposób przyjazny dla środowiska. Przykładem są nowo zaprojektowane dozowniki z pompką, które zostały w całości wyprodukowane z recyklingowanego plastiku (PCR).