Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 1 585,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Elemis

Aktywne filtry

Elemis - luksusowe kosmetyki hotelowe - ADACosmetics.pl

Historia marki Elemis

Elemis to brytyjska marka kosmetyków, która w swoich produktach łączy naturę z aktualnymi zdobyczami nauki. Marka powstała w 1990 roku z pomysłu założycielki i inwestorki Lindy Steiner, która marzyła o kosmetykach, które byłyby oparte w maksymalnym stopniu na naturalnych składnikach. Po połączeniu sił z Noellą Gabriel, Séanem Harringtonem i Oriele Frank stworzyła ona serię kosmetyków do twarzy i ciała, które w swoim składzie łączyły rośliny z całego świata, nowoczesne technologie i substancje aromaterapeutyczne. Obecnie marka słynie z produktów opracowywanych przez doświadczony zespół naukowców i czołowych ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry co czyni je numerem 1 wśród luksusowych marek w sektorze pielęgnacji twarzy w Wielkiej Brytanii.

Kosmetyki marki Elemis

Współpraca marek Elemis oraz ADA Cosmetics zaowocowała kolekcją kosmetyków, które pozwolą w łazience hotelowej poczuć się jak w prawdziwym SPA. Formuła produktów z serii Elemis Revitalise-Me działa silnie odświeżająco i rewitalizująco na skórę głównie dzięki wzbogaceniu jej o olejki eteryczne z neroli, mandarynki, limonki, bazylii i tymianku. Kolekcja kosmetyków została dodatkowo uzupełniona o galanterię hotelową, która pozwoli zadbać o najwyższy komfort pobytu gości w obiekcie.

Systemy dozowania kosmetyków hotelowych

Kosmetyki z serii Elemis można zakupić zarówno jako miniaturowe opakowania o pojemności 30 i 50 ml, a także jako wkłady do najlepiej sprzedającego się systemu dozowania Smart Care System. Opakowania o pojemności 300 ml to ekologiczny i ekonomiczny wybór - produkt zużywany jest do samego końca, dzięki czemu ogranicza się wyrzucanie ledwo napoczętych buteleczek. Jest to oszczędność zarówno dla budżetu hotelu, jak i sposób na zmniejszenie produkcji odpadów plastikowych. W portfolio serii znalazły się również dozowniki z pompką, których opakowania zewnętrze zostały w całości wyprodukowane z recyklingowanego plastiku (PCR).
Butelki z kosmetykami zawiesza się na dedykowanych, minimalistycznych uchwytach, które mocuje się do ściany. Wymiana zużytych opakowań jest niezwykle intuicyjna, a wszystkie elementy łatwo wyczyścić i zdezynfekować. Dodatkowo system wyposażony jest w zabezpieczenie przeciw kradzieży.