Categories

Filtruj według

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 1 492,00 zł

System dozowania

System dozowania

Pojemność

Pojemność

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Ilość w kartonie

Ilość w kartonie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

Lalique

Aktywne filtry

Lalique - luksusowe kosmetyki hotelowe - ADACosmetics.pl

Historia marki Lalique

Lalique to francuska marka założona w 1888 roku przez René-Jules Lalique, który był niekwestionowanym mistrzem sztuki jubilerskiej. René Lalique rozpoczął swoją karierę już w wieku 16 lat, szybko awansując na niezależnego projektanta biżuterii u najbardziej znanych paryskich jubilerów takich jak Jacta, Cartier i Boucheron. W 1885 roku otworzył własny warsztat na Place Gaillon w Paryżu, a w ciągu dekady Lalique znalazł się wśród najbardziej znanych paryskich jubilerów. Wygrywał konkursy, wystawiał swoje prace i tworzył biżuterię dla znanych artystów. Zrewolucjonizował style biżuteryjne tamtego okresu, stając się ulubieńcem czołowych osobistości świata i podziwianym przez najwybitniejszych mistrzów sztuki jubilerskiej. Jego prace były zamawiane przez wielkie dwory i kolekcjonowane przez światowych bogaczy.
W 1905 roku René Lalique otworzył sklep przy Place Vendôme 24, w którym wystawiał nie tylko swoją biżuterię, ale także szklane przedmioty wykonane w jego warsztacie w jego posiadłości w Clairefontaine, niedaleko Rambouillet. Perfumiarz François Coty, który nieopodal prowadził swój sklep, był pod takim wrażeniem projektów René Lalique, że poprosił go, aby wykorzystał swój talent do pracy w przemyśle perfumeryjnym. Tak rozpoczęła się ich współpraca, która zrewolucjonizowała przemysł perfumeryjny i po raz pierwszy umożliwiła oferowanie perfum w atrakcyjnych flakonach po przystępnych cenach. Od tego czasu Lalique coraz częściej pracował nad projektami dla sektora perfumeryjnego, ostatecznie poświęcając się całkowicie bardziej przemysłowym technikom produkcji szkła. Dziś wizją marki Lalique jest przedłużenie twórczego geniuszu założyciela poprzez projektowanie zachwycających fakonów perfum, wyjątkowej biżuterii oraz artykułów do dekoracji wnętrz. Firma jest najbardziej znana z produkcji wyrobów ze szkła artystycznego i zapachów, takich jak Lalique Encre Noire.

Kosmetyki marki Lalique

Współpraca marek Lalique oraz ADA Cosmetics zaowocowała wyjątkową kolekcją kosmetyków z kultowym designem opakowań przedstawiającym piękno jaskółek w locie. Formuły produktów powstały w oparciu o wyłącznie najlepsze składniki, które w połączeniu z orzeźwiającym aromatem bergamotki, kwiatem ylangu oraz drzewem cedrowym sprawiają, że kąpiel i pielęgnacja ciała stają się wyjątkowo przyjemne. Linia kosmetyków hotelowych zachwyci wszystkich entuzjastów słynnego stylu i dziedzictwa marki Lalique.

Systemy dozowania kosmetyków hotelowych

Kosmetyki z serii Lalique można zakupić zarówno jako miniaturowe opakowania o pojemności 30 jak i 50 ml, a także jako wkłady do systemów dozowania Smart Care System oraz SHAPE Dispenser System. Opakowania o pojemności 300 ml to ekologiczny i ekonomiczny wybór - produkt zużywany jest do samego końca, dzięki czemu ogranicza się wyrzucanie ledwo napoczętych buteleczek. Jest to oszczędność zarówno dla budżetu hotelu, jak i sposób na zmniejszenie produkcji odpadów plastikowych. Butelki z kosmetykami zawiesza się na dedykowanych, minimalistycznych uchwytach, które mocuje się do ściany. Wymiana zużytych opakowań jest niezwykle intuicyjna, a wszystkie elementy łatwo wyczyścić i zdezynfekować. Dodatkowo system wyposażony jest w zabezpieczenie przeciw kradzieży. W portfolio serii znalazły się również dozowniki z pompką oraz produkty do ich uzupełniania.