Categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produktynavigate_next
Aktualne promocje

SHAPE Dispenser System

Aktywne filtry

SHAPE - system dozowania kosmetyków hotelowych - ADACosmetics.pl

SHAPE Dispenser System - system dozujący kosmetyki hotelowe z pompką

SHAPE Dispenser System to najnowsze rozwiązanie wśród systemów dozowania kosmetyków hotelowych od firmy ADA Cosmetics. System SHAPE powstał na podstawie najlepiej sprzedającej się linii dozowników - Smart Care System poprzez dodanie do butelek opatentowanej pompki nowej generacji. Szczelne butelki z pompką posiadające blokadę zabezpieczającą przed odkręceniem, co zapobiega zanieczyszczaniu się kosmetyku, a tym samym gwarantuje gościom hotelowym maksymalną higienę i bezpieczeństwo.

System dozowania dopasowany do Twoich potrzeb

Dzięki prostej konstrukcji i gładkiej powierzchni butelki, wkłady można z zewnątrz z łatwością czyścić i dezynfekować. W celu kontrolowania ilości wkładu każda butelka posiada na boku przezroczyste paski, które pokazują, ile kosmetyku pozostało. Zamknięty system dozujący w postaci pompki w butelkach z serii SHAPE został zaprojektowany tak, by z łatwością dozować dokładnie taką ilość żelu pod prysznic, szamponu do włosów, mydła do dłoni czy balsamu do ciała bez kapania.

Uchwyty do butelek są łatwe w montażu i zostały zaprojektowane tak, by być nieomal niewidoczne, a jednocześnie zapewniać solidne wsparcie do zamontowanego kosmetyku. Uchwyty mogą być montowane zarówno na śruby, jak i taśmę montażową. Występują w trzech uniwersalnych kolorach: białym, czarnym i srebrnym. Dzięki specjalnemu kluczykowi wkłady mogą być z łatwością zmieniane, co w porównaniu z uzupełnianiem klasycznych dozowników z pompką skutkuje znaczną oszczędnością czasu.

Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie do hotelu

System SHAPE minimalizuje również konieczność codziennego uzupełniania kosmetyków hotelowych wraz z jednoczesną redukcją odpadów plastikowych o 67% i oszczędnością niezużytych do końca kosmetyków o 50% w porównaniu z jednorazowymi kosmetykami hotelowymi o małych pojemnościach. Jedna butelka o pojemności 300 ml z serii SHAPE zastępuje od 20 do 25 jednorazowych buteleczek kosmetyków hotelowych. Wszystkie butelki i nakrętki z prezentowanego systemu w 100% nadają się do recyklingu i są wykonane z polipropylenu niezanieczyszczającego środowisko. Po użyciu butelki są ponownie wprowadzane do systemu recyklingu. W ten sposób używanie systemu SHAPE zmniejsza ilość odpadów plastikowych i płynnych nawet o 85%.

System ten, to również korzystne rozwiązanie pod względem budżetu, ponieważ w porównaniu z mini porcjami kosmetyków koszty są niższe nawet o 40%. Szeroki wybór dostępnych kosmetyków z najpopularniejszych linii marki ADA Cosmetics sprawia, że każdy obiekt znajdzie produkty spełniające ich oczekiwania.